Адміністрація | Телефонний довідник
Телефонний довідник

ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК

Керівництво райдержадміністрації

Маєвський

Юрій Францович 

Голова адміністрації

 

3-12-32

- факс

3-05-95

Вільшинський 

Петро Григорович 

Перший заступник

голови адміністрації

3-11-01

Майдан

Мирослава Валентинівна

Т.в.о. заступника

голови адміністрації

3-10-92

 

Ковцун

Олена Володимирівна

Керівник апарату

адміністрації

2-00-39

Приймальня голови адміністрації

 

Спеціаліст першої категорії загального

відділу апарату райдержадміністрації

3-12-34

АПАРАТ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Відділ організаційної роботи та з питань персоналу апарату райдержадміністрації

Ющук

Тетяна Анатоліївна

Начальник відділу

3-06-00

Семенюк

Лідія Євдокимівна

Головний спеціаліст

3-06-00

Загальний відділ апарату райдержадміністрації

Притуляк

Лілія Анатоліївна

Начальник відділу

3-05-96

 

Романовська

Оксана Григорівна

Головний спеціаліст

3-05-96

Юридичний відділ апарату райдержадміністрації

 Андрощук

Галина Миколаївна

Начальник відділу

 

3-05-97

 Чавелюк

Тетяна Вікторівна

 

Головний спеціаліст

3-05-97

Клачко

Юлія Миколаївна

Секретар-друкарка відділу

3-05-97

Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

Смірнова

Людмила Миколаївна

Начальник відділу

3-06-04

 

Остапчук

Людмила Аврамівна 

Головний спеціаліст

3-06-04

Войцешук

Віктор Прокопович

 

Водій

 

3-06-04

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Барановська

Ірина Михайлівна 

Завідувач сектору

3-11-77

 

Тарасов

Володимир Олексійович

Провідний спеціаліст

3-11-77

 

Головний спеціаліст з питань оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації

Сорока

Людмила Василівна

Головний спеціаліст з питань

оборонно-мобілізаційної та

режимно-секретної роботи

3-10-88

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Семенюк

Юлія Броніславівна

Начальник відділу

2-03-63

Кухарчук

Неля Петрівна

Головний спеціаліст

2-03-63

 

ОКРЕМІ СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

 Жилюк

Валентина Сергіївна

 

Начальник відділу

 

3-05-95

 

Андрощук

Галина Борисівна

Головний спеціаліст

3-05-95

Сектор культури райдержадміністрації

Філик

Лідія Іванівна

Завідувач сектору

3-04-06

 

Садов’юк-Поберезька

Мар’яна Григорівна

 

Головний спеціаліст

 

3-04-06

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

 Сапуга

Людмила Андріївна

Начальник відділу

3-10-89

Мельник

Андрій Валентинович

Заступник начальника

 

3-10-89

 Данік

Олександр Петрович

Головний спеціаліст

3-10-89

Шклярук

Анатолій Олександрович

Головний спеціаліст

3-10-89

Відділ освіти райдержадміністрації

 Мельник

Майя Олександрівна  

Начальник відділу

3-02-14

3-02-16

Поліщук

Наталія Вікторівна

Головний спеціаліст

3-02-14

Лірук

Галина Сергіївна

Головний спеціаліст

 

3-02-14

Служба у справах дітей райдержадміністрації

Федорчук

Оксана Василівна

Начальник служби

3-05-98

 

Завідувач сектору ОПУСФВ

3-05-98

Яковлева

Людмила Іванівна

Головний спеціаліст

 

3-05-98

 

Головний спеціаліст

3-05-98

Архівний сектор

Поліщук

Світлана Анатоліївна

Завідувач сектору

3-12-81

Качан

Наталія Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

3-12-81

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

Бронетко

Олександр Йосипович

Начальник відділу

3-02-20

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Лебідь

Наталія Іванівна

Начальник управління

3-07-92

Шутяк

Майя Валеріївна

Заступник начальника управління

 

3-09-76

 

Управління фінансів райдержадміністрації

Сапуга

Олександр Анатолійович

Начальник управління

3-02-59

 

Флерчук

Людмила Іванівна

Заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу

3-05-34

 

 

Переглядів: 44
Дата публікації: 21:21 22.06.2016
Версія для слабо- зорих