Робочий візит народного депутата України Андрія Васильовича Шиньковича
Робочий візит народного депутата України Андрія Васильовича Шиньковича

Поділитися новиною:

Робочий візит народного депутата України Андрія Васильовича Шиньковича

11 січня 2018 року Теофіпольщину з робочим візитом відвідав народний депутат України Андрій Васильович Шинькович.

Зокрема, Андрій Васильович побував на будівництві Теофіпольського районного будинку культури та перевірив хід виконання будівельних робіт.

На зустрічі були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, депутат обласної ради Віктор Лебединський, депутати  районної ради Володимир Довжук, Олександр Сапуга та інші.

Завдяки підтримці народного депутата України Андрія Васильовича Шиньковича в смт Теофіполь надалі проводяться роботи по будівництву першої черги районного будинку культури, яку планується відкрити в II кварталі 2018 року.

В ході зустрічі народний депутат України подякував керівництву району, зокрема, голові райдержадміністрації Юрію Маєвському, за співпрацю у вирішенні багатьох питань, що стосуються життєдіяльності району та наголосив, що потрібно і надалі працювати в команді. Адже, результат, якого досягнуто на будівництві районного будинку культури та інших закладах соціальної сфери району, є відчутним.

Як повідомив підрядник ПП “Вектор-М” Віктор Куриляк, роботи по будівництву завершені на вісімдесят відсотків. Будівельні матеріали,  обладнання, спортивний інвентар закуплені повністю, проведено роботи з утеплення фасаду будівлі, активно ведуться роботи з благоустрою території, проводиться укладання бруківки. Основним із проблемних питань є запуск модульної газової котельні, яку планується запустити найближчим часом.

Довідково

У 2017 році на будівництво Теофіпольського районного будинку культури освоєно 5890,5 тис.грн. з них бюджетних коштів:

- 500,0  тис.грн. - кошти субвенції з обласного бюджету;

- 2490,5 тис.грн - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;

- 2000,0 тис.грн. - з державного фонду регіонального розвиткуна будівництво будинку культури в смт Теофіполь розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 461-р;

- 709,7 тис.грн. коштів районного бюджету.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3003 | Переглядів: 423Дата публікації: 16:00 11.01.2018
Версія для слабо- зорих