Щотижнева нарада голови райдержадміністрації
Щотижнева нарада голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада голови райдержадміністрації

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Маєвського проведено щотижневу робочу нараду, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського, керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

Розпочинаючи нараду Юрій Францович наголосив на вчасному виконанні завдань та доручень голови райдержадміністрації та його заступників.  Акцентуав увагу присутніх на питаннях, що стосуються проведення 17 січня 2018 року розширеної наради з сільськими, селищними головами, сільгосптоваровиробниками району; активної участі керівників установ району у виїзному засіданні на базі Святецької сільської ради, проведення якого планується на 18 січня. Також, Юрій Францович звернув особливу увагу на посилення заходів безпеки в районі у зв’язку зі зміною погодніх умов

В ході наради обговорено ряд питань що стосуються життєдіяльності району. Кожен із присутніх на нараді керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників районних служб доповів очільнику району про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах.

Зокрема, йшлося про нарахування субсидії; про порядок освоєння коштів фонду регіонального розвитку; про місцевий та державний бюджети; про температурний режим в навчальних закладах району; стан справ в ветеринарній медицині; в сфері сільського господарства, житлово-комунального господарства та інше.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3022 | Переглядів: 164Дата публікації: 15:22 15.01.2018
Версія для слабо- зорих