Обговорено питання місцевого радіомовлення
Обговорено питання місцевого радіомовлення

Поділитися новиною:

Обговорено питання місцевого радіомовлення

31 січня 2018 року, на Теофіпольщину, з робочим візитом завітала представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Хмельницькій області Олена Гавінська. Вона зустрілась з керівником апарату адміністрації Оленою Ковцун та заступником голови районної ради Романом Непотасом.

Олена Іванівна ознайомила представників влади з проектом «Організація місцевого радіомовлення, мовлення територіальних громад».

Місцеве радіомовлення, перш за все – мовлення територіальних громад, задовольняє потреби населення в доступі до локального інформаційного контенту та забезпечує оперативне інформування про надзвичайні ситуації.

Мовлення громад стимулює розвиток громадянського суспільства: ініціює публічні дискусії щодо місцевих проблем, підвищує компетенцію громадськості щодо питань місцевого самоврядування, сприяє процесу децентралізації, ефективному захисту прав і свобод громадян.

Присутні обговорили основні аспекти оформлення нормативних документів, матеріально-технічного забезпечення студії радіомовлення та орієнтовні фінансові витрати для створення районної мережі малопотужного мовлення.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3151 | Переглядів: 187Дата публікації: 14:37 31.01.2018
Версія для слабо- зорих