Відбулось засідання районного оперативного штабу
Відбулось засідання районного оперативного штабу

Поділитися новиною:

Відбулось засідання районного оперативного штабу

13 лютого 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулось засідання районного оперативного штабу з координації робіт з попередження виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із погіршенням погодних умов та ускладненням руху автомобільного транспорту на автошляхах району

Обговорено питання стану реагування органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, щодо попередження виникнення надзвичайної ситуації під час погіршення погодних умов.

Штаб вирішив: з метою своєчасної організації взаємодії органів управління та сил що залучаються до реагування на можливі надзвичайні ситуації у разі ускладнення дорожнього руху в зимовий період необхідно

1. Керівнику, секретарю штабу забезпечити неухильне виконання Плану та внести необхідні зміни до документації та порядку роботи оперативного штабу з координації робіт з попередження виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із погіршенням погодних умов та ускладненням руху автомобільного транспорту на автошляхах району.

2. Начальнику філії „Теофіпольський  райавтодор” ДП „Хмельницький  облавтодор” ВАТ «ДАК „Автомобільні дороги України” (Семенюк С.П), РС  ГУ ДСНС України в області (Притула С.В.), начальнику Теофіпольського ВнП   Красилівського ВП  ГУНП  в Хмельницькій області (Стучинський С.П), внести необхідні зміни в Порядок взаємодії служб району при виникненні загрози природних стихійних явищ та надзвичайних подій, які спричинили порушення автомобільного сполучення.

3. Секретарю штабу (Комісарчук В.І)  довести до членів штабу під розпис  алгоритм дій центральних та місцевих органів влади у разі ускладнення дорожнього руху у зимовий період, та надати документи в електронному вигляді для коригування планів взаємодії.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сектор з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації (Комісарчук В.І).

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3232 | Переглядів: 139Дата публікації: 14:02 13.02.2018
Версія для слабо- зорих