Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма “гаряча” телефонна лінія
Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма “гаряча” телефонна лінія

Поділитися новиною:

Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма “гаряча” телефонна лінія

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, відповідно до Закону України «Про місцеві та державні адміністрації» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в районній державній адміністрації запроваджена постійно діюча «гаряча» телефонна лінія (телефон довіри).

На дзвінки мешканців району, які зателефонували на “гарячу” лінію, сьогодні, з метою вирішення проблемних питань, відповідав перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський.

Сьогодні надійшло три звернення. Одне питання надійшло від мешканців смт Теофіполь. Питання стосувалося заборгованості по заробітній платі за грудень 2017 – січень 2018 по КП «Тепловик». Існує заборгованість відділу освіти райдержадміністрації за надані послуги КП «Тепловиком». Роз’яснено порядок відшкодування заборгованості.

Також, мешканець смт Теофіполь звернувся з приводу проведення конкурсу на перевезення пасажирів по маршруту Теофіполь - Карабіївка. Заявнику надано всю необхідну інформацію.

Третій громадянин звернувся з проханням відкриття молочної лавки. Запропонувано інший варіант реалізації молочної продукції від виробника.

Одразу ж після "гарячої лінії” Петро Григорович дав доручення структурним підрозділам для виконання відповідних робіт. Усі звернення перебувають на контролі в першого заступника голови райдержадміністрації.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3271 | Переглядів: 42Дата публікації: 12:52 19.02.2018
Версія для слабо- зорих