Родинне свято
Родинне свято

Поділитися новиною:

Родинне свято

Вже стало доброю традицією у Святецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проводити родинні свята.

Адже, кожен вчитель усвідомлює, що увага і повага до сім’ї, до роду не приходить сама по собі.  Її треба виховувати. Школа   - якраз і є той природний, надійний шлях, де  дитині змалку  дають усвідомити свою приналежність до родину, роду, а через них – до рідного народу, української нації.

Не стало винятком і цього року:  класний керівник 9 класу Кедрун Катерина Володимирівна разом із учнями та батьками провела родинне свято під гаслом «Родина – це вся Україна».

Діти з нетерпінням чекали цього дня, ретельно готувалися: вчили пісні та вірші. В прозових віршах  було помітно дитячу любов до батьків. Свято пройшло  в теплій атмосфері сімейного щастя й родинного тепла. Батьки із великим задоволенням раділи за своїх уже дорослих дітей, а дочки та сини мали змогу ще раз довести, свою любов та повагу до батьків.

Мабуть, кожен на святі усвідомив, що мине 10, 20, 50 років, загубиться в пам’яті чимало подій, людей, зустрічей. Але щоб із тобою не трапилося у житті, ти завжди повертатимешся  у далекий світ твого дитинства, до родини.

Висловлюємо щиру подяку організаторам і учасникам свята за змістовно організований виховний захід.

Святецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3286 | Переглядів: 133Дата публікації: 14:37 20.02.2018
Версія для слабо- зорих