"Герої не вмирають"
\"Герої не вмирають\"

Поділитися новиною:

"Герої не вмирають"

Новоставецька ЗОШ І-ІІІ ступенів інформує

Історія і сучасність України, українського народу - це твір героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. Україна - це діло героїв, які поставили добро рідного народу понад свої особисті та будь-які інші інтереси і були вірними своїй ідеї до останнього подиху.

Для нас важливо, як ніколи, усвідомити, що нема особи поза людською спільнотою, нема особистого добра, поза добром народу і держави, до якої ти належиш, і той, хто відмовляється бути вірним інтересам своєї Батьківщини, свого рідного народу, буде примушений служити добру чужого народу.

В Новоставецькій ЗОШ І-ІІІ ст. до трагічних подій лютого 2014 року оформили куточок «Свіча пам’яті» та   провели захід «Герої не вмирають». Ведучі лінійки Бугай Іванна, Налімова Вікторія, Архипович Ліля та Новосад Тетяна наголосили, що історія і сучасність – це діло геройської молоді України, починаючи від козацьких полків Богдана Хмельницького,  до героїв Небесної сотні. Будьмо ж гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, діяли, знали: Українська нація народилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної української крові на чорну українську землю. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні. Учням запропонували подивитись презентацію «Герої не вмирають» та відео «Небесна сотня». Закінчилась лінійка пам’яті виконанням учнями школи гімну України та словами «Слава Україні».

Тільки  тоді, коли кожен українець запалить у своїй душі вогник патріота, весь народ понесе його у своїй дорозі. Патріотизм кожного із нас, любов до ближнього і до країни поведуть  державу вперед.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3290 | Переглядів: 156Дата публікації: 15:08 20.02.2018
Версія для слабо- зорих