Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації
Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації

21 лютого під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Маєвського проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний засідання було винесено питання:

1. Про встановлення карантинних обмежень в загальноосвітніх начальних закладах району у зв’язку з захворюванням на грип.

2. Стан готовності системи централізованого оповіщення району до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Про встановлення карантинних обмежень в загальноосвітніх начальних закладах району у зв’язку з захворюванням на грип проінформували голова райдержадміністраці Юрій Маєвський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Шкраба.

Заслухавши доповіді та обговоривши питання комісія вирішила:

На підставі наказу МОЗ  від 06.11.2015 р. №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій»:

1. Керівникам загальноосвітніх закладів району.

1.1. на період з  26 лютого 2018 року по 2 березня  2018 року  призупинити навчання і продовжувати щоденний моніторинг рівня захворюваності. Для дітей дошкільного віку відвідування закладів не припинено;

1.2.  заборонити  переведення з групи в групу і первинного прийому дітей до дошкільних навчальних закладів та установ з цілодобовим режимом перебування дітей;

1.3. обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших видовищних заходів;

1.4.  організувати проведення дезінфекції столового посуду та іграшок, а також вологого прибирання та дезінфекції приміщень в кінці робочого дня або зміни (при двозмінній організації навчального процесу) дезінфекційними засобами, що дозволені законодавством до застосування;

1.5. організувати проведення в дошкільних навчальних закладах знезараження повітряного середовища приміщень за допомогою бактерицидних ламп за відсутності дітей протягом 30 хвилин з наступним провітрюванням;

1.6. своєчасне виявлення та ізоляція в студентських гуртожитках осіб із симптомами на грип та ГРІ, термінове інформування про це керівників закладів.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ освіти  райдержадміністрації (Мельник М.О), головного лікаря ЦРЛ (Шкрабу С.І).

Щодо стану готовності системи централізованого оповіщення району до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру проінформували завідуючий сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації  Володимир Комісарчук, начальник Теофіпольського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Сергій Притула.

Заслухавши доповідь та обговоривши питання комісія вирішила:

1.Головам селищних, сільських рад:

 1.1. Забезпечити встановлення в населених пунктах, на підприємствах, установах, організаціях, місцях масового перебування людей сигнально-гучномовних пристроїв, електронно-інформаційних табло, а також радіотрансляційних точок у службових і виробничих приміщеннях (у тому числі навчальних закладах, закладах охорони здоров’я) для передачі інформації з питань цивільного захисту.

 1.2. Забезпечити отримання інформації про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації від чергового  РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області,  та райдержадміністрації  і  організувати оповіщення.

 1.3. Відпрацювати схеми оповіщання населення по селищній, сільських радах та по кожному населеному пункту.

 2.  Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію через сектор з цивільного захисту до 1 липня 2018 року.

 3. Відділу освіти (Мельник М.О.),  сектору культури райдержадміністрації (Філик Л.І),  директору ДНЗ «Теофіпольський ПАПЛ» (Гладищук П.В.) спільно з керівниками навчальних,  дошкільних закладів, закладів культури, культових будівель або пристосованих для богослужінь приміщень, переданих у власність чи користування релігійним організаціям,   забезпечити організацію виконання заходів із встановлення ФМ-приймачів у підвідомчих закладах і до 1 липня доповісти про виконану роботу.

4. Начальнику Теофіпольського ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області (Стучинському С.А.), забезпечити оповіщення у цілодобовому режимі керівного складу Теофіпольської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області.

5.  Начальнику Теофіпольського районного відділу головного  управління ДСНС України в Хмельницькій області Притулі С.В.:

5.1. Під час проведення перевірок виконкомів сільських рад та суб'єктів господарювання в обов'язковому порядку перевіряти наявність і працездатність відповідних систем оповіщення, про що інформувати районну державну адміністрацію.

5.2.Забезпечити надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ району щодо розвитку (створення) та забезпечення надійного функціонування місцевих систем оповіщення та здійснення контролю за їх працездатністю.

5.3. Забезпечити взаємодію з керівниками об’єктів підвищеної небезпеки, щодо створення спеціальних систем оповіщення та забезпечення їх інтеграції у відповідні місцеві системи оповіщення.

5.4. Забезпечити використання пристрою  автоматичного дозвону DTR-08 для оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації керівного складу органів управління цивільного захисту району.

5.5. Організувати  взаємодію з керівниками інтернатних закладів, закладів охорони здоров’я, які мають ліжковий фонд, підприємств в установах і організаціях Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих, інших підприємств, установ і організацій, що надають послуги особам з інвалідністю та маломо- більним групам населення, або за місцем роботи зазначених осіб, промислових підприємств,  місць збереження небезпечних речовин, на яких зона можливого ураження у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій не поширюється за їх територію,  забезпечити контроль за створенням об’єктових систем оповіщення.

  6. Затвердити:

-    перелік об’єктів з масовим перебуванням людей, де  встановлюються спеціалізовані технічні засоби попередження та інформування населення;

- перспективний план створення локальних, об’єктових та автоматизованих систем централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій в Теофіпольському районі протягом  2018-2023 років.

7. Керівникам підприємств установ, організацій забезпечити виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.01.2018 № 123/2018-р «Про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту Хмельницької області»  (додається).

 8. Інформування про виконання вказаних заходів здійснювати через сектор з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації (Комісарчук В.І.).

 9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Вільшинського П.Г.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3301 | Переглядів: 235Дата публікації: 15:44 21.02.2018
Версія для слабо- зорих