Презентація професії
Презентація професії

Поділитися новиною:

Презентація професії

Теофіпольський районний центр зайнятості інформує

В рамках виконання комплексного профорієнтаційного проекту для молоді «Від мрії до дії» Теофіпольським районним центром зайнятості спільно із Теофіпольським  професійним аграрно-промисловим ліцеєм  21 лютого 2018 року для учнів 9-х класів Теофіпольського НВК «ЗОШ-І ступеня –гімназія»  проведено   профорієнтаційний захід «Презентація професії». Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації Теофіпольського районного центру зайнятості Олена Хрустальова   із ознайомленням присутніх  із послугами державної служби зайнятості та  із професіями , які актуальні на ринку праці регіону.

Далі для  учнів  9-х класів  викладачі  ліцею Анатолій Андрощук   та Наталія Огороднік презентували професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва»  та »Кухар.Кондитер» ,яких здійснюють підготовку в місцевому ліції.Школярі почули розповідь про соціально-економічне значення професій, ознайомилися із характеристикою процесу праці та її знаряддям, дізналися про вимоги професій до працівників. 

Чимало запитань виникло в учнів щодо навчання та перспектив працевлаштування на робоче місце за професією «Тракторист» та «Кухар.Кондитер». 

Крім того, школярів було запрошено відвідати районний центр зайнятості, щоб в індивідуальному порядку пройти комп’ютерне тестування для визначення своїх здібностей і нахилів, ознайомитися із можливими шляхами набуття  професії .Метою проведення даного заходу - є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами районного центру зайнятості для школярів та формуванням позитивного іміджу робітничих професій.                                                                                                                                                             

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3308 | Переглядів: 104Дата публікації: 11:04 22.02.2018
Версія для слабо- зорих