Районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів
Районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів

Поділитися новиною:

Районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів

22 лютого 2017 року на базі Теофіпольської ЗОШ І –ІІІ ступенів №2 (директор Блащук С.Г.) відбувся районний семінар-практикум для шкільних бібліотекарів «Роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі в умовах реалізації Концепції Нової української школи». Метою даного семінару є підвищення професійної компетентності шкільних бібліотекарів, упровадження нових підходів до організації роботи шкільних бібліотек з національно-патріотичного виховання в умовах Нової української школи.

Методист районного методичного центру   Марчук  М.В., наголосила на змінах в освітньому процесі, що стосуються шкільних бібліотек. 

Завідуюча  бібліотекою школи Маслянчук  Т.К. поділилась досвідом роботи шкільної бібліотеки з формування  національно свідомої, компетентної, соціально інтегрованої в сучасному суспільстві особистості та ролі і місця бібліотеки в системі роботи школи з національно-патріотичного виховання учнів. Через призму своєї  роботи показала роль книги у вихованні учнів, презентувала новітні методи і  форми роботи  шкільного бібліотекаря .

   У  практичній частині семінару учасники зібрання мали змогу відвідати усний журнал «Бути на Землі людиною»  за участі учнів 8 класу та їх класного керівника Чуяк О.В.

Учні 4 класу (класовод Поворозник О.С.)  провели  цікаву гру-подорож «Парад бібліотечних книг».

На завершення семінару шкільні бібліотекарі отримали методичні рекомендації щодо впровадження в практику роботи шкільних бібліотек новітніх форм і методів  роботи. У підсумку відмітили важливість проведення таких заходів в умовах сьогодення.

 

За матеріалами РМЦ відділу освіти

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3311 | Переглядів: 106Дата публікації: 15:09 22.02.2018
Версія для слабо- зорих