Проведено засідання круглого столу на тему: "Запобігання та протидія домашньому насильству"
Проведено засідання круглого столу на тему: \"Запобігання та протидія домашньому насильству\"

Поділитися новиною:

Проведено засідання круглого столу на тему: "Запобігання та протидія домашньому насильству"

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

23 лютого 2018 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено засідання круглого столу  на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству», за участю  начальника управління соціального захисту населення Теофіпольської райдержадміністрації Лебідь Н.І.,  начальника відділу забезпечення виконавчої діяльності управління соціального захисту населення Рудик Ю.Г., заступника сектору превенції Теофіпольського ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, капітана поліції Дернюка С.В., начальника сектору превенції Теофіпольського ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області підполковника поліції Федорука О.М., завідуючої сектором опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації Майдан М.В., головного спеціаліста сектору опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації Яковлєвої Л.І., фахівця соціальної роботи Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Скрильнікової Н.М.

На засіданні круглого столу обговорювались актуальні питання, що стосуються запобігання домашньому насильству відповідно до Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», який набрав чинності 07.01.2018 року.

Закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист  прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства. Також законом передбачається створення Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознаками статі. Такий реєстр планують створити, щоб запобігти новим випадкам насильства та щоб захистити потерпілих.

На засіданні круглого столу обговорено механізм взаємодії між суб’єктами, що здійснюють заходи  у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3317 | Переглядів: 168Дата публікації: 11:24 23.02.2018
Версія для слабо- зорих