Спільний семінар для випускників ліцею
Спільний семінар для випускників ліцею

Поділитися новиною:

Спільний семінар для випускників ліцею

В рамках виконання профорієнтаційного проекту для молоді «Від мрії до дії» Теофіпольським районним центром зайнятості 28 лютого 2018 року спільно із соціальним партнером – Теофіпольським Бюро правової допомоги проведено профорієнтаційний захід для випускників групи № 31 ДНЗ »Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей».

Фахівець Теофіпольського районного центру зайнятості Олена Хрустальова проінформувала присутніх про техніку пошуку роботи, зокрема, щодо підготовки резюме та створення відеорезюме. У процесі роботи з учнями, спеціаліст центру зайнятості зупинилась на основних вимогах написання резюме та підготовки відеорезюме, на структурі резюме та на традиційних помилках при написанні резюме.  Крім того, учням було запропоновано широкий вибір інформаційно-довідкових матеріалів РЦЗ (професіографічні матеріали, буклети). 

  Начальник Теофіпольського бюро правової допомоги Оксана Марків  проінформувала присутніх випускників ліцею про  установу – Бюро правової допомоги, окреслила основні напрямки діяльності Бюро, а також зупинилася на питанні щодо надання безоплатної первинної правової допомоги своїм клієнтам, а саме : надання правової інформації, юридичних консультацій,складення заяв,скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних) та представництво інтересів та допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

 Головний спеціаліст  бюро Алла Казюк проінформувала  щодо безоплатної вторинної правової допомоги - як виду державної гарантії, включаючи захист від обвинувачення та представництво у суді соціально вразливих категорій людей,перелік яких визначено у статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», а також –складення процесуальних документів, де захист прав та представництво інтересів у судах здійснюють адвокати.   В   даному заході  прийняло участь 23 випускники ліцею.

 Відділ надання соціальних послуг Теофіпольського РЦЗ

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3348 | Переглядів: 116Дата публікації: 16:16 28.02.2018
Версія для слабо- зорих