До уваги мешканців області!
До уваги мешканців області!

Поділитися новиною:

До уваги мешканців області!

В зв’язку із зменшенням обсягів постачання природного газу обласна державна адміністрація просить усіх споживачів природного газу області максимально можливо зменшити обсяги його споживання. Звертаємося до керівників промислових підприємств, теплопостачальних організацій – вжити заходів щодо приведення норм споживання газу до мінімальних обсягів. Просимо мешканців області, які користуються газовими котли, зменшити температуру в приміщенні хоча б на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Лише спільними зусиллями зможемо подолати цю скрутну ситуацію. Дякуємо за розуміння!

В зв’язку із зменшенням обсягів постачання природного газу обласна державна адміністрація просить усіх споживачів природного газу області  максимально можливо зменшити обсяги його споживання.

Звертаємося до керівників промислових підприємств, теплопостачальних організацій – вжити заходів щодо приведення норм споживання газу до мінімальних обсягів.

Просимо мешканців області, які користуються газовими котли, зменшити температуру в приміщенні хоча б  на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі.

Лише спільними зусиллями зможемо подолати цю скрутну ситуацію.

Дякуємо за розуміння!

Джерело: http://www.adm-km.gov.ua/?p=34729

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3367 | Переглядів: 126Дата публікації: 14:30 02.03.2018
Версія для слабо- зорих