«Обмежити споживання природного газу на період з 2 березня по 6 березня 2018 року на території району»
«Обмежити споживання природного газу на період з 2 березня по 6 березня 2018 року на території району»

Поділитися новиною:

«Обмежити споживання природного газу на період з 2 березня по 6 березня 2018 року на території району»

2 березня 2018 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації

Розглянуто питання вжиття заходів щодо обмеження споживання  природного газу на період з 2 березня по 6 березня 2018 року на території району. Присутніх по даному питанні проінформував Петро Григорович. Він зазначив, що інформація голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. "Сьогодні відбуваються дуже незвичні події з боку "Газпрому". Як ви знаєте, вони зобов’язані за новим контрактом, який було змінено згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, постачати в Україну певні обсяги газу. У лютому "Нафтогаз" зробив передоплату. Компанія розраховувала отримати від "Газпрому" від 18 до 20 млн кубометрів на добу. Газпром вчора повернув ці гроші і відмовився постачати газ. Зараз у нас період низьких температур і ці 18 млн кубометрів з 200 і стали нашим дефіцитом. Ми зможемо цей дефіцит частково закрити, купуючи газ з європейського напрямку. Але ми очікуємо, що все одно приблизно 10 млн кубометрів на добу стане очікуваним дефіцитом", - сказав Коболєв. Цей дефіцит необхідно перекрити на період з 1 по 4 березня. Потім очікується потепління і споживання знизиться до звичайного рівня 160 млн кубометрів на добу. Тоді дефіциту не буде за рахунок використання підземних сховищ газу та імпорту з Європи.

Комісія вирішила:

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, сільським селищним головам, керівникам підприємств, установ, організацій,  жителям  району в період з 2 березня по 6 березня 2018 року забезпечити максимальну економію природного газу при виробничих, та побутових потребах.

1.2. Відділу житлово-комунального господарства та архітектури  райдержадміністрації (Сапуга Л.А) проаналізувати та забезпечити безперебійне  функціонування об’єктів і мереж житлово-комунального господарства всіх форм власності.

1.3. Сільським селищним головам, основну увагу приділити роботі з жителями  району щодо  забезпечення  максимальної  економії  природного газу при його використанні для побутових потреб.

1.4. Начальнику відділу освіти (Мельник М.О.), керівникам загальноосвітніх закладів району по 7 березня  2018 року включно  призупинити навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах.

1.5.  Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (І.Барановська) спільно з РС ГУ ДСНС України в області (Притула С.В.) забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо економного використання природного газу і причин по яким це сталося.

2.  Головним лікарям (Теофіпольської центральної районної лікарні Шкрабі С.І. центру первинної медико-санітарної допомоги Кравчук О.Ф.) забезпечити  належне  функціонування центральної районної лікарні та  ФАПів.  

3. Сільським селищним головам, начальнику управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Лебідь Н.І), начальнику районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (Чоха Р.І), начальнику Теофіпольського відділення  поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області (Стучинський С.А.)   організувати щоденне обстеження методом соціального патрулювання  одиноко проживаючих, соціально незахищених,  та схильних до зловживання спиртних напоїв на території району, приділити посилену увагу одиноким та пристарілим громадянам, вжити вичерпних заходів щодо забезпечення опалювання їх помешкань та надання іншої допомоги, за необхідності забезпечити їх направлення до соціальних закладів,  взяття на особливий контроль  місця з масовим перебуванням людей (особливо заклади торгівлі та харчування) щодо попередження випадків переохолодження людей.

4. РС Головного управління ДСНС в області (Притула С.В.):

4.1. Забезпечити готовність до розгортання за зверненнями органів місцевого самоврядування пересувних пунктів обігріву.

4.2. Забезпечити готовність до застосування сил і засобів (електростанції та підігрівачі повітря) на випадок знеструмлення або порушення теплопостачання об’єктів соціальної сфери, зокрема лікарень, дошкільних закладів, та інших об’єктів.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та архітектури  райдержадміністрації (Сапуга Л.А).

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3369 | Переглядів: 270Дата публікації: 15:22 02.03.2018
Версія для слабо- зорих