Дотримання прав кожної дитини – основа діяльності служби у справах дітей
Дотримання прав кожної дитини – основа діяльності служби у справах дітей

Поділитися новиною:

Дотримання прав кожної дитини – основа діяльності служби у справах дітей

2 березня 2018 року, під головуванням першого заступника голови Теофіпольської райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Розглянуто питання порядку денного: про виконання ухвали Теофіпольського районного суду по справі щодо надання висновку органу піки та піклування про вирішення спору, щодо участі  батька у вихованні дітей; про визначення способів участі батька у вихованні та спілкуванні з дитиною; про надання дозволу на укладення договору оренди земельних ділянок призначених для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території району; про надання висновку органу опіки та піклування про можливість позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої дитини; про доцільність позбавлення батьківських прав громадян відносно дитини, яка перебуває в центрі соціально-психологічної реабілітації «Щасливе дитинство» служби у справах дітей Хмельницької облдержадміністрації; про поставлення на облік дітей, як таких, що перебувають в складних життєвих обставинах. Доповідали з даних питань: начальник служби у справах дітей Федорчук О.В., завідувач сектору ОПУСФВ служби у справах дітей Майдан М.В.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3370 | Переглядів: 140Дата публікації: 15:28 02.03.2018
Версія для слабо- зорих