Лютнева статистика
Лютнева статистика

Поділитися новиною:

Лютнева статистика

Теофіпольський ДРАЦС інформує

У лютому 2018 року Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області було зареєстровано всього 61 акт цивільного стану.

З них -17 народжень. З одинадцяти свідоцтв про народження, які були видані при первинній реєстрації народження у відділі -дев'ять працівники відділу вручили безпосередньо у пологовому будинку.

Було надано послугу п'ятом громадянам щодо оформлення документів на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

У нашому районі у лютому народилось вісім хлопчиків та дев'ять дівчаток.

З усіх новонароджених-п'ятеро -перші діти у своїх сім'ях, восьмеро -другі.Двоє — це треті за рахунком діти у батьків. Одна сім'я збагатилась четвертою дитиною, а одна дититна є п'ятою за рахунком дитиною.Найстарші батьки відповідно 1971 та 1980 року народження, наймолодшій мамі-сімнадцять років, новонароджена дитина у неї вже друга.

Серед чоловічих імен у лютому було популярним ім'я Дмитро. Цим іменем було названо трьох хлопчиків. А ще хлопчиків називали Денисом, Макаром, Владиславом.

Серед жіночих — у нас є три Анастасії, дві Анни одна Дарина,одна Оксана та одна Емілія.

 

У лютому було зареєстровано всього сім шлюбів. Найстаршому нареченому-п'ятдесят років, його обраниці -п'ятдесят чотири . Наймолодшим нареченим всього по двадцять. Найбільша різниця у віці наречених- тринадцять років.

Було зареєстровано тридцять шість смертей. Померло вісімнадцять чоловіків і стільки ж жінок. Серед померлих найстаршою була жінка дев'яноста восьми років. Причиною смерті у лікарському свідоцтві про смерть зазначено “старість”. Наймолодшій померлій було лише тридцять один рік. Померла вона від раптової зупинки серця.Наймолодшим померлим був чоловік у віці п'ятидесяти двох років. Причиною його смерті став нещасний випадок.Найстаршому із померлих чоловіків було дев'яносто один.

Було зареєстровано одне розірвання шлюбу та виконано три судових рішення про розірвання шлюбу.

Варто зазначити, що за два перших місяці року було видано рекордну для відділу кількість повторних свідоцтв -всього шістдесят.

Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, оригінал якого було вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, та повторна видача свідоцтва у разі внесення змін до актового запису чи його поновлення здійснюються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, дипломатичними представництвами і консульськими установами України

на підставі актового запису цивільного стану за заявою особи, щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу

опіки та піклування.

Свідоцтво про смерть повторно видається другому з подружжя та близьким родичам померлого на підставі їх заяви та представникові органу опіки і піклування у разі виконання ним повноважень з опіки та піклування стосовно осіб, які мають право на отримання такого

свідоцтва (стаття 19 Закону “Про державну реєстрацію актів цивільного стану) .

Особі, позбавленій батьківських прав, свідоцтва про

народження дітей повторно не видаються.

Після припинення шлюбу внаслідок його розірвання свідоцтва про шлюб повторно не видаються. У таких випадках на письмове прохання заявників відділ державної реєстрації актів цивільного стану видає витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища .

Свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану можуть повторно видаватись на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Останнім часом, не знаючи про зміни, які були внесені до законодавства, громадяни для отримання повторно свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану звертаються до відділів державної реєстрації актів цивільного стану за місцем зберігання актових записів цивільного стану, тобто документів, на підставі яких видаються вказані свідоцтва.   Відповідно до Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції 18.10.2000 № 52/5 (у редакції наказу Мін’юсту 24.12.2010 № 3307/5) повторна видача свідоцтв здійснюється відділами незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.

 

О.Архіпович, начальник Теофіпольського районного відділу ДРАЦС

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3384 | Переглядів: 103Дата публікації: 13:55 05.03.2018
Версія для слабо- зорих