Соціальна підтримка багатодітних, малозабезпечених сімей
Соціальна підтримка багатодітних, малозабезпечених сімей

Поділитися новиною:

Соціальна підтримка багатодітних, малозабезпечених сімей

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує

Зниження рівня доходів значної частини населення, невпевненість у майбутньому, зростання соціальних загроз, погіршення стану навколишнього середовища, недоступність якісного медичного обслуговування, втрата традицій багатодітності - всі ці фактори обумовлюють кризу інституту сім'ї у нашому суспільстві.

Упровадження економічних заходів підтримки багатодітності є одним з першочергових завдань держави. Не менш важливим є зміна негативного іміджу багатодітної сім'ї, відмова від сприйняття у суспільстві багатодітності як "негараздів" та "малозабезпеченості".

Соціальна підтримка багатодітних, малозабезпечених сімей є основним напрямком роботи Теофіпольського районного центру соціальних служб для  сімї, дітей та молоді.

Так, 13.03.2018 року спеціалісти  ТРЦСССДМ допомагали багатодітній малозабезпеченій сімї Ахунових пришвидшити видачу довідки про неотримання аліментів з Роздільнянського МВД ВС Головного управління юстиції в Одеській області. Отримання довідки необхідно для оформлення соціальної допомоги по малозабезпеченості. Дана сімя перебуває на обліку ТРЦСССДМ як така, що знаходиться в складних життєвих обставинах.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3416 | Переглядів: 120Дата публікації: 11:17 13.03.2018
Версія для слабо- зорих