О.Ковцун: «Належне виконання делегованих повноважень покращить життєдіяльність населення району»
О.Ковцун: «Належне виконання делегованих повноважень покращить життєдіяльність населення району»

Поділитися новиною:

О.Ковцун: «Належне виконання делегованих повноважень покращить життєдіяльність населення району»

22 березня 2018 року, в залі засідань районної ради, під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун проведено правове навчання для сільських та селищних голів. Участь у засіданні взяли представники районної ради на чолі з заступником голови районної ради Романом Непотасом.

Розглянуто питання порядку денного: окремі питання щодо заповнення електронних декларацій; організація контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування в районі делегованих повноважень органів виконавчої влади та інші зміни в законодавстві України; зміни законодавства в галузі житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури; звіт про роботу відділу Теофіпольського бюро правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2017 рік; створення матеріального резерву в бюджетах сільських, селищних рад; про додержання чинного законодавства з питань пам'яткоохоронної роботи сільськими та селищними головами району; підготовка до комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій району комісією ГУДСНС України у Хмельницькій області (травень 2018).

З питанням про зміни у законодавстві щодо розмірів ставок земельних податків, податків на нерухоме майно виступила заступник начальника інспекції - начальник Теофіпольського відділення Красилівської ОДПІ Валентина Грицаюк.

В ході навчання присутні отримали вичерпні відповіді та роз’яснення на свої запитання.

Підсумовуючи засідання, Олена Володимирівна зазначила, що вчасне інформування про зміни в законодавстві працівників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування не тільки допоможуть ефективно працювати, а й покращить районні показники. «Кожен з присутніх знає проблеми та інтереси своєї громади як ніхто інший. Влада району, в свою чергу, не залишиться осторонь і всіляко допомагатиме у реалізації намічених планів», - зазначила вона.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3500 | Переглядів: 168Дата публікації: 14:14 22.03.2018
Версія для слабо- зорих