Проведено робочу нараду
Проведено робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено робочу нараду

2 травня 2018 року голова райдержадміністрації Юрій Маєвський провів робочу нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун, голови районної ради Андрія Петринюка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

В ході проведення наради кожен керівник структурного підрозділу райдержадміністрації, районної служби та установи доповів про стан справ та плани на поточний тиждень у підпорядкованих їм підрозділах.

На нараді обговорювалися питання щодо ремонту доріг; середнього рівня заробітної плати в районі; підготовки навчальних закладів району до ЗНО;  встановлення спортивного майданчика з штучним покриттям та дитячого майданчика. А також, про заходи, які планується проводити 8 та 9 травня, зокрема, з нагоди Дня пам'яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та інші важливі питання.

За результатами наради головою райдержадміністрації прийнято відповідні рішення, дано доручення та скоординовано роботу на поточний тиждень.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3745 | Переглядів: 167Дата публікації: 14:38 02.05.2018
Версія для слабо- зорих