Проведено розширену нараду
Проведено розширену нараду

Поділитися новиною:

Проведено розширену нараду

7 травня 2018 голова районної державної адміністрації Юрій Маєвський провів розширену нараду, в ході якої були обговорено питання життєдіяльності району на поточний тиждень та на найближчу перспективу.

В нараді взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, голова районної ради Андрій Петринюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

Під час наради детально обговорено питання щодо можливості встановлення модульних котелень в дитячих садочках смт Теофіполь.

Також, зосереджено увагу присутніх на питаннях: про надзвичайні ситуації в районі за минулий тиждень; криміногенну ситуацію; рівень заробітної плати; перерахунки субсидій громадянам, які нараховуються управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації; стан справ в сфері культури, освіти, сільського та житлово-комунального господарства; підготовку та проведення районних заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Кожен із присутніх на нараді керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників районних служб доповів очільнику району про основні питання над якими працювали на минулому тижні та плани на найближчий період.

За підсумками наради Юрій Францович дав низку відповідних доручень і рекомендацій та побажав усім вдалого робочого тижня.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3791 | Переглядів: 153Дата публікації: 11:50 07.05.2018
Версія для слабо- зорих