Урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня 2018 року в Теофіполі відбулися урочисті заходи, приурочені до 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочистою ходою до Меморіального комплексу: пам’ятного знаку на честь воїнів-земляків, братської могили радянських воїнів пройшли керівники району, ветерани праці та очевидці  Другої світової війни, учасники АТО, волонтери, представники установ та організацій, громадських організацій, жителі та гості селища.

 Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як і Дня пам’яті та примирення 8 травня, є квітка червоного маку - загальноприйнятий у світі символ відзначення пам'ятних днів Другої світової війни. Гаслом обох пам’ятних днів є «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».

 Біля Меморіального комплексу відбувся мітинг-реквієм, присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З вітальним словом до присутніх звернулася керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун. Зокрема, Олена Володимирівна зазначила, що свято Перемоги  є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім'я перемоги - істинний приклад патріотизму для нащадків. Щороку свято 9 травня служить нагадуванням, що немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій та задумів. Побажала ветеранам та усім присутнім міцного здоров’я, гарного настрою, затишку та благополуччя, мирного неба над головою.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни та всіх захисників України хвилиною мовчання. Відбулася церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу: пам’ятного знаку на честь воїнів-земляків, братської могили радянських воїнів від трудових колективів району.

По закінченню офіційної частини відбувся святковий концерт за участю художніх та аматорських колективів району

 Варто зазначити, що День Перемоги завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.  Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, учасники мітингу схилили голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна. Усі, хто виступав перед присутніми висловили шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки, захисникам України, учасникам антитерористичної операції за героїзм, патріотизм і мужність в боротьбі заради свободи нашої Батьківщини, а також побажали усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і плідної праці на рідній землі.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3815 | Переглядів: 316Дата публікації: 13:43 09.05.2018
Версія для слабо- зорих