Проведено семінарське заняття
Проведено семінарське заняття

Поділитися новиною:

Проведено семінарське заняття

17 травня 2018 року у Теофіпольській центральній районній бібліотеці пройшло семінарське заняття на тему :«Сільська бібліотека-інформаційний історико-культурний центр місцевої громади». Вивчення історії рідного краю, популяризація його традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть, у наш час є одним з найголовніших завдань, що стоять перед бібліотеками.

І тому, одним з пріоритетних напрямків роботи Теофіпольської  ЦБС є краєзнавча робота, яка проводиться як традиційними методами, так і інтерактивними.

Відкрила заняття  директор ЦБС Світлана Рудик ,яка висвітлила роль бібліотечного  краєзнавства у відновленні історичної пам’яті народу, проаналізувала  роботу  бібліотек  на виконання  державних та обласних програм,указів та розпоряжень. 

  Консультацію по  роботі  над проектом « Інтерактивна карта « Публічні бібліотеки  ОТГ Хмельниччини»,  по розробці  туристичних маршрутів визначними місцями району  провела провідний методист  ЦРБ  Наталія  Синюк . Про стан переобліків книжкового фонду проінформувала  провідний бібліотекар  Віра Тимощук .  Головний спеціаліст сектору культури Теофіпольської райдержадміністрації Мар’яна  Садов’юк – Поберезька проаналізувала  роботу по відзначенню знаменних та пам’ятних дат .

Так, як 17 травня в Україні відзначається День вишиванки, бібліотекарі району долучилися до святкування   і спільно з сектором культури провели флешмоб  "Любов'ю квітнуть вишиванки". Вшановуючи прадавній оберіг, бібліотекарі організували справжній  калейдоскоп вишиванок.

 Провідний методист  Наталія Синюк.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3883 | Переглядів: 143Дата публікації: 15:29 17.05.2018
Версія для слабо- зорих