У Будинку Уряду вже традиційно відзначили День вишиванки в рамках урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос
У Будинку Уряду вже традиційно відзначили День вишиванки в рамках урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос

Поділитися новиною:

У Будинку Уряду вже традиційно відзначили День вишиванки в рамках урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос

День вишиванки - свято українців у всьому світі, які підтримують патріотичний дух, любов і повагу до національних традицій. Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко разом з працівниками Секретаріату Кабінету Міністрів, комунікаційниками з різних міністерств, командою урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос долучилися до святкування Дня вишиванки.

Володимир Бондаренко наголосив, що платформа #єдинийголос саме створена для того, щоб мати можливість ефективно доносити людям суть змін, які відбуваються в країні.

«Усі державні службовці, і ті, які працювали раніше, і ті, які приходять сьогодні, працюють для того, щоб в країні відбулися позитивні зміни. Часто – по 12-16 годин, не шкодуючи себе. Вони змінюють правила, які будуть корисні та зрозумілі людям», - зазначив Держсекретар. На його переконання, така робота на зміни в країні і є Україна ЗАРАЗ. Саме «Ukraine NOW UA» («Україна ЗАРАЗ») - новий бренд, який забезпечить єдиний стиль презентації держави в світі.

«Вишиванки, поля, луки, ліси, люди – все це Україна ЗАРАЗ», - підкреслив Володимир Бондаренко, наголосивши, що дуже важливо в умовах сьогодення цілісними, єдиними, говорити #єдинимголосом.

Приєдналася до мільйонів тих, хто любить Україну та українське, і спеціальний гість урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос, радник Міністра культури України Анжеліка Рудницька. Вишиванка – це код нації, її ідентичність, гордість, наголосила вона. Все може працювати на благо країни, коли ми цього хочемо, зазначила відома українська співачка, телеведуча. Також Анжеліка Рудницька презентувала кліпи, із вірою в силу любові. А ще - закликала дарувати українські книги для бібліотек на сході.

А радник Прем’єр-міністра України Дмитро Столярчук повідомив, що в рамках урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос найближчим часом буде більш широко розгорнуто ще одну інформаційну активність - антикорупційну. І комунікаційники органів влади тут мають сказати вагоме інформаційне слово, проявивши таку ж згуртованість та єдність.

Нагадаємо, що День вишиванки в Україні відзначають вже понад десять років. За цей час свято, започатковане студентами Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, набуло популярності у всьому світі. Традиція одягати вишиванки об’єднала всіх, хто відчуває себе українцем - незалежно від країни проживання, мови спілкування, віросповідання. Воно відзначається щороку в третій четвер травня. Основна мета - збереження українських цінностей та їх популяризація.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/u-budinku-uryadu-vzhe-tradicijno-vidznachili-den-vishivanki-v-ramkah-uryadovoyi-komunikacijnoyi-strategiyi-yedinijgolos

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3889 | Переглядів: 81Дата публікації: 08:49 18.05.2018
Версія для слабо- зорих