Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма “гаряча” телефонна лінія
Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма “гаряча” телефонна лінія

Поділитися новиною:

Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма “гаряча” телефонна лінія

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, відповідно до Закону України «Про місцеві та державні адміністрації» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в районній державній адміністрації запроваджена постійно діюча «гаряча» телефонна лінія (телефон довіри).

На дзвінки мешканців району, які зателефонували на “гарячу” лінію, 22 травня 2018 року, з метою вирішення проблемних питань, відповідав перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський.

Сьогодні надійшло три звернення. Одне питання надійшло від мешканця смт Теофіполь. Питання стосувалося порядку надання статусу "Заслуженого працівника культури" директору Теофіпольської дитячої музичної школи Черніковій Людмилі Тихонівні. Роз’яснено порядок оформлення документів даного типу.

Також, мешканка смт Теофіполь звернувся з приводу ямкового ремонту на вулиці Набережній. Заявника проінформовано відносно графіку проведення ямкового ремонту доріг в районі.

Третій громадянин звернувся з проханням вирішити питання заміни бордюр та проведення ямкового ремонту біля районного військового комісаріату. Заявника проінформовано стосовно порядку вирішення даного питання.

Одразу ж після "гарячої лінії” Петро Григорович дав доручення структурним підрозділам, установам для виконання відповідних робіт. Усі звернення перебувають на особистому контролі в першого заступника голови райдержадміністрації.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3907 | Переглядів: 95Дата публікації: 12:13 22.05.2018
Версія для слабо- зорих