Практику об’їзду доріг буду продовжувати, – Володимир Гройсман
Практику об’їзду доріг буду продовжувати, – Володимир Гройсман

Поділитися новиною:

Практику об’їзду доріг буду продовжувати, – Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман планує продовжувати об’їзд доріг за принципом, за яким він об’їхав трасу М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», частина якої – в межах Тернопільської та Вінницької областей - входить до транспортного коридору Go Highway.

«Ми почали сезон відновлення доріг. Цього року обсяг робіт буде збільшений. Я задоволений підходами, які побачив, - сказав Глава Уряду. - Буду об’їжджати вcю Україну – аби бачити, як реалізуються програми нашого Уряду».

Глава Уряду нагадав, що в числі таких програм – не тільки власне ремонт та будівництво доріг, а й реалізація цілого спектру заходів з підвищення безпеки доріг.

Довідково 

Сьогодні, 31 травня, Прем’єр-міністр здійснив перевірку дорожніх робіт на трасі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» в межах Тернопільської та Вінницької областей. Ця ділянка входить до транспортного коридору Go Highway, що з’єднає порти Чорного моря та Балтики. Протяжність переїзду – близько 240 км. Go highway складається з трас М-09 Тернопіль – Львів – Рава Руська; М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (Тернопіль – Умань); М-05 Київ – Одеса (Біла Церква – Умань – Одеса); М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (Одеса – Миколаїв – Херсон).

Цього року на виконання робіт за проектом виділено 4 млрд грн. Роботи вже розпочато на 12 об’єктах маршруту, в тому числі на 4 ділянках траси М-12.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/praktiku-obyizdu-dorig-budu-prodovzhuvati-volodimir-grojsman

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3968 | Переглядів: 61Дата публікації: 11:34 01.06.2018
Версія для слабо- зорих