Перший особистий прийом голови облдержадміністрації
Перший особистий прийом голови облдержадміністрації

Поділитися новиною:

Перший особистий прийом голови облдержадміністрації

4 червня свій перший особистий прийом провів голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий. Загалом 42 звернення, з яких 5 колективних зареєстровано у ході прийому.

4 червня свій перший особистий прийом провів голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

42 звернення, з яких 5 колективних зареєстровано у ході прийому.

Найбільше жителів області (більше 20 заяв) звернулись з питаннями, що стосувались надання матеріальної допомоги, в тому числі і на дороговартісне лікування.

Крім цього, чимало звернень порушено з метою вирішення питання ремонту доріг, відновлення маршрутів у напрямках «Хмельницький – Магнишівка», «Катіон-дачні масиви», «Хмельницький – Видрові Доли».

Вадим Миколайович запевнив заявників, що особисто огляне порушені у зверненнях ділянки дороги задля детального вивчення питання та сприяння їх ремонту, а також проведення конкурсного відбору перевізників для забезпечення населення цих масивів безперешкодним та якісним сполученням.

Також, у ході особистого прийому порушено чимало земельних питань та питань, що стосується виділення житла. Крім цього, представники музею «Православ’я Поділля» просили допомоги у вирішенні питання оренди приміщення, оскільки, на теперішній час, у них відсутній дозвіл на продовження оренди існуючого приміщення.

Вадим Миколайович уважно вислухав, та роз’яснив заявникам законодавчі нормативи та шляхи вирішення порушених питань.

Очільник області  взяв під особистий контроль всі порушені у ході особистого прийому питання.

Джерело: http://www.adm-km.gov.ua/?p=39559

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3980 | Переглядів: 93Дата публікації: 10:07 05.06.2018
Версія для слабо- зорих