Комісія з питань надання населенню житлових субсидій
Комісія з питань надання населенню житлових субсидій

Поділитися новиною:

Комісія з питань надання населенню житлових субсидій

19 грудня 2017 року, в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відбулось засідання комісії по розгляду питань з надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям в окремих випадках під головуванням заступника начальника управління соціального захисту населення Майї Шутяк.

Комісією на порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Прийняття рішення щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням доходів осіб, які зареєстровані та фактично проживають у домогосподарствах – 20 справ.

2. Прийняття рішення щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги особам, які не зареєстровані на підставі договору найму житла – 5 справ.

3. Прийняття рішення про призначення житлової субсидії непрацездатним громадянам, які проживають самі,  на понаднормову площу житла – 3 справи.

4. Прийняття рішення про надання державної соціальної допомоги як малазабезпеченим особам - 1 справа.

Спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Щепа проінформовала присутніх стосовно документів на призначення різних видів соціальних допомог та субсидій в окремих випадках. У ході розгляду звернень громадян надано вичерпну інформацію щодо доцільності надання допомоги та субсидій кожному із заявників.

З метою підтримки заявників та виходячи з їх інтересів, комісія прийняла відповідні рішення.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2893 | Переглядів: 144Дата публікації: 09:16 19.12.2017
Версія для слабо- зорих