«День святого Миколая»
«День святого Миколая»

Поділитися новиною:

«День святого Миколая»

Далеко у небі в чарівну ніч можна почути срібні дзвіночки: то Святий Миколай поспішає на зустріч із вами, він приносить дітям подарунки, ховає в черевички та під подушку. Цього дня повинні всі бути щасливими, а найбільше щастя в житті – творити добро.

19 грудня православні всього світу відзначають світле християнське свято – День Святого Миколая і шанують пам’ять Покровителя мандрівників і дітей. День Святого Миколая має релігійне коріння і традиції святкування, вироблені в народі століттями. Про добрі справи Святого в народі складені перекази, що передаються з покоління в покоління. Вони розповідають про те, як Святий Миколай допомагав бідним і знедоленим, а дітям таємно підкидав монети і ласощі у виставлені за двері черевички

На Святого Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. І ми, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Тож 19 грудня 2017 року з нагоди Дня Святого Миколая службою у справах дітей за сприяння голови благодійного фонду «На благо України» Вадима Лейві, працівників Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, голови СТОВ «Нива» Самойлюк Лідії Григороівни було організовано вручення подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам.

Дітворі роздано цінні подарункові набори та солодощі. Зроблено усе можливе, щоб, цього  справді казкового дня, омріяні подарунки отримали ті, кого обділила доля. 

Поздоровляємо вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими й щасливими на радість батькам, опікунам і на благо нашій Батьківщині - Україні!

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2900 | Переглядів: 281Дата публікації: 16:43 19.12.2017
Версія для слабо- зорих