Відбулась чергова "гаряча" лінія "Запитай у влади"
Відбулась чергова \"гаряча\" лінія \"Запитай у влади\"

Поділитися новиною:

Відбулась чергова "гаряча" лінія "Запитай у влади"

20 грудня 2017 року, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський відповідав на запитання громадян району

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, відповідно до Закону України «Про місцеві та державні адміністрації» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в районній державній адміністрації запроваджена постійно діюча «гаряча» телефонна лінія (телефон довіри).

Цього разу на «гарячу» лінію звернулось 3 громадянина. Питання стосувались: розчистки доріг та посипки тротуарів пісчано-сольовою сумішшю; призначення субсидії на меншу кількість проживаючих осіб; призначення допомоги малозабезпеченій сім’ї.

Петро Григорович надав громадянам ґрунтовні роз’яснення. Також, задля вирішення озвучених проблем, дав відповідні доручення керівникам відповідних районних структур. Водночас він зазначив, що питання які потребують деякого терміну часу для їх вирішення, перебуватимуть на його особистому контролі до остаточного вирішення.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2904 | Переглядів: 164Дата публікації: 11:53 20.12.2017
Версія для слабо- зорих