Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації
Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації

20 грудня 2017 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації.

На засідання комісії було винесено питання:

1.Про стан організації заходів щодо створення, використання та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту району.

2. Про забезпечення  пожежної безпеки при проведенні Новорічних та Різдвяних Свят 2017-2018 роки.

3. Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період.

 4. Про підсумки роботи та виконання рішень комісії з питань ТЕБ та НС РДА у 2017 році,  та затвердження Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС РДА на 2018 рік.

Про стан організації заходів щодо створення, використання та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту району проінфомували Комісарчук В.І., Притула С.В.

Заслухавши доповідь та обговоривши питання

Комісія вирішила:

         З метою забезпечення належного утримання та використання захисних споруд району:

1.Інформацію завідувача сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І., та начальника РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Притули С.В  «Про стан організації заходів щодо створення, використання та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту району»  взяти до відома.

2.   Виконавчим комітетам, керівникам підприємств, установ, організацій - балансоутримувачам захисних споруд:

2.1. Організувати та  забезпечити   виконання  у   повному   обсязі   вимог Інструкції щодо утримання захисних  споруд цивільного захисту у   мирний час, затвердженої наказом  Міністерства надзвичайних ситуацій  України від 09.10.2006 № 653, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України  02.11.2006 за №1180/13054.

2.2.   Забезпечити  виконання  Плану приведення наявного фонду захисних споруд цивільного захисту Теофіпольського  району  в готовність до використання за призначенням на 2018-2020 роки, відповідно до  визначених термінів.

2.3.   Завершити встановлення табличок позначення укриттів та  покажчиків руху до них (термін виконання - до 1.02.2018 року). 

2.4.  Забезпечити доведення до населення місць та порядок укриття, шляхом розміщення інформаційних листівок в закладах освіти, лікарнях, ФАПах,  адміністративних установах, на під’їздах житлових будинків (термін виконання - до 1.02.2018 року). 

2.5. Спланувати та провести практичні навчання   щодо порядку укриття в захисних спорудах зі всіма категоріями населення (учні загальноосвітніх навчальних установ, студенти середньо - професійних навчальних закладів, персонал підприємств, установ та організацій, непрацююче населення тощо) з висвітленням проведених заходів у засобах масової інформації (термін виконання - протягом першого, та другого кварталу 2018 року).

3. Сектору з питань цивільного захисту населення  райдержадміністрації:

3.1.   До 01.03.2018 завершити уточнення відомостей щодо форм власності та відомчого підпорядкування захисних споруд (звернути особливу увагу на захисні споруди, які включені до статутних фондів підприємств і приватизовані).

3.2. Забезпечити, щороку, уточнення розрахунків укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту.

4.  Теофіпольському  районному сектору головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області:

4.1. До 01.03.2018 за результатами проведення технічної інвентаризації захисних споруд провести коригування даних електронного обліку захисних споруд особливо щодо їх форм власності та відомчого підпорядкування.

4.2. Забезпечити формування та своєчасне щорічне уточнення електронної бази даних фонду захисних споруд цивільного захисту району та їх звірку з головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій  України у Хмельницькій  області.

4.3.   Спільно з сектором цивільного захисту населення райдержадміністрації,відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 26.01.2015  №48-р "Про надання дозволу на проведення перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту" провести перевірки стану готовності пунктів управління, захисних споруд цивільного захисту, наявності планів цивільного захисту на особливий період, планів реагування на надзвичайні ситуації, планів укриття населення населених пунктів району та робочого персоналу підприємств, установ та організацій.

5. Сектору з питань цивільного захисту населення    райдержадміністрації, Теофіпольському районному   сектору   головного    управління   Державної служби з надзвичайних ситуацій  України   у   Хмельницькій області:

5.1. До 01.03.2018 забезпечити планування та здійснення заходів щодо контролю за станом утримання захисних споруд, особливо у частині організації спільних з органами місцевого самоврядування комплексних перевірок споруд.

5.2.   Забезпечити своєчасне утворення та роботу комісії з питань подальшого використання захисних споруд у разі банкрутства (ліквідації) підприємства на балансі якого вона перебуває.

         6. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на начальника РС ГУ ДСНС Притулу С.В., та завідувача  сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І

Про забезпечення  пожежної безпеки при проведенні новорічних та Різдвяних Свят 2017-2018 роки проінформував Притула С.В.

Заслухавши доповідь та обговоривши питання

Комісія вирішила:

1. Інформацію начальника Теофіпольського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Притули С.В.  «Про забезпечення пожежної безпеки при проведенні Новорічних та Різдвяних Свят» взяти до відома.

2.  Керівникам об’єктів з масовим перебуванням людей (дитячі дошкільні заклади, навчальні заклади, заклади культури та охорони здоров’я, культові заклади):

- організувати чергування у приміщеннях, де будуть проходити заходи відповідальних чергових;

-  при кількості людей понад 50 осіб використовувати приміщення, забезпечені не менш як двома евакуаційними виходами, що відповідають вимогам будівельних норм;

- забезпечити приміщення, де будуть проходити заходи необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, перевірити справність засобів зв’язку;

- за відсутності в приміщенні електричного освітлення святкування новорічної ялинки  проводити тільки протягом світлового дня;

- категорично заборонити установлення в проходах додаткових крісел, стільців, повне відключення під час виступів світла, проведення вогневих та інших пожежо- і вибухонебезпечних робіт, застосування свічок, бенгальських вогнів, відкритого вогню, феєрверків.

3. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на начальника РС ГУ ДСНС Притулу С.В., керівників об’єктів з масовим перебуванням людей.

Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період проінформував Притула С.В.

Заслухавши доповідь та обговоривши питання

Комісія вирішила:

З метою недопущення загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період та виконання вимог «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», затверджених наказом МВС України від 10.04.2017 року № 301

1. З метою встановлення персональної відповідальності голів сільських та селищних рад  за забезпеченням додержання вимог безпечного використання водних об'єктів при визначенні мiсць любительського i спортивного рибальства на зимовий перiод територiальними органами рибоохорони Держрибгоспу:

2. Виконавчим комітетам сільських та селищних  рад своїми рішеннями закріпити  місця масового зимового рибальства на водних об’єктах.

3. Визначити найбільш небезпечні водні об'єкти та місця масової рибної ловлі, покладення обов’язків щодо забезпечення заходів безпеки у визначених місцях скупчення рибалок аматорів на власників водоймищ (орендаторів) або на  місцеві (територіальні) громади.

4. Облаштувати місця масового підлідного вилову риби засобами для надання допомоги у разі нещасного випадку, організувати на них сезонні рятувальні пости, встановлення інформаційні стенди щодо зазначення місць, небезпечних та заборонених для вилову риби та виходу на лід.

5. Організувати патрулювання контрольних груп (спільно з органами НП) в місцях масового вилову риби, організації системи зв’язку та оповіщення при виникненні надзвичайної ситуації на льоду, забезпечити патрульних переносними засобами зв’язку.

6. Порядок надання оперативної   інформації по кожному нещасному випадку на водних об'єктах за схемою: селищна, сільська рада – завідувач сектору з питань ЦЗН райдержадміністрації довести до власників - орендаторів водних об'єктів під розпис.

7. Начальнику Теофіпольського ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, начальнику відділу  освіти райдержадміністрації, головному редактору ПП ”Теофіпольгазетадрук”,  завідувачу сектора з питань ЦЗН райдержадміністрації,  начальнику РС ГУ ДСНС, головним лікарям ЦРЛ, та центру ПМСД:

- Начальнику Теофіпольського ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області організувати патрулювання представниками поліції, РС ГУ ДСНС України , та з органами місцевого самоврядування   в місцях масового вилову риби;

- головному редактору ПП ”Теофіпольгазетадрук”  організувати періодичну    публікацію  тексту   звернень   до   населення    щодо дотримання   правил   безпеки   на   воді   в   друкованих ЗМІ; 

- головному лікарю ЦРЛ, головному лікарю центру ПМСД  організувати надання першої медичної допомоги постраждалим, та інформаційне забезпечення в закладах освіти по наданню першої медичної допомоги;

- завідувачу сектора з питань ЦЗН райдержадміністрації,  начальнику РС ГУ ДСНС виготовити  звернення   у вигляді листівок, плакатів та організувати їх  розповсюдження в громадському транспорті, на пошті, в житлових будинках, гуртожитках, об'єктах з масовим перебуванням людей;

- начальнику відділу освіти райдержадміністрації, директору Теофіпольського АППЛ організувати проведення    занять   в   навчальних  та  дошкільних  закладах  по   правилах   безпечної поведінки на воді  в зимовий період, та надання першої медичної допомоги,  проведенням інструктажів.

Про виконання заходів головам сільських та селищних рад, копії прийнятих розпоряджень та карти-схеми розміщення місць масового зимового вилову риби та найбільш небезпечних ділянок на водних об’єктах, прошу надати до сектору   з питань ЦЗН райдержадміністрації в термін до 1 січня  2018 року.

8.До протоколу додається пам’ятка  «Льодова пастка», яку необхідно на місцях розмножити та вивісити в  місцях масового перебування людей (сільська, селищна рада, клуби, ФАПи, навчальні заклади і т.п.) та використовувати при роботі консультативних пунктів при сільських та селищних радах.

9. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на начальника РС ГУ ДСНС Притулу С.В., та завідувача  сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І

Про підсумки роботи та виконання рішень комісії з питань ТЕБ та НС РДА у 2017 році,  та затвердження Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС РДА на 2018 рік проінформували Комісарчук В.І., Притула С.В.

Заслухавши доповідь та обговоривши питання

Комісія вирішила:

 1. Інформацію завідувача сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І., та начальника РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Притули С.В «Про виконання рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, підсумки роботи у 2017 році та про  план роботи комісії на 2018 рік»  взяти до відома.

 2. Затвердити план роботи  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Теофіпольської райдержадміністрації на 2018 рік.

         3.Рішення комісії та план роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Теофіпольської райдержадміністрації на 2018 рік довести  до членів комісії, керівників  підприємств, установ, організацій, сільських рад в частині, що їх стосується.

4. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на завідувача  сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2905 | Переглядів: 295Дата публікації: 11:18 20.12.2017
Версія для слабо- зорих