На Теофіпольщині вшанували ветеранів міліції
На Теофіпольщині вшанували ветеранів міліції

Поділитися новиною:

На Теофіпольщині вшанували ветеранів міліції

20 грудня 2017 року, з нагоди Дня ветерана органів внутрішніх справ України, пенсіонерів та ветеранів міліції вітав перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, заступник голови районної ради Роман Непотас, голова громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» Анатолій Стучинський.

Міліція України з 7 листопада 2015 де-юре припинила своє існування разом із законом «Про міліцію». Разом з нею скасований і свято Дня поліції, який відзначався щорічно 20 грудня.

На зміну їй прийшла Національна поліція разом з однойменним законом «Про національну поліцію» і новою датою професійного свята. Дата вибрана невипадково — саме 4 серпня президент підписав Закон України «Про Національну поліцію».

Проте, сьогодні вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян. Наказом МВС України саме цю дату визначено Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

Ветерани – це наш золотий фонд, наша історія. У кожного із тих, хто віддав поліції (міліції) понад двадцять кращих років свого життя, непроста життєва доля. Вони й зараз у строю, готові надати допомогу та передати свій багатий життєвий досвід молодшим колегам, адже пройшли всі щаблі радянської школи міліції, починали будувати міліцію молодої незалежної української держави.

 

Сьогодні, 20 грудня 2017 року, з нагоди Дня ветерана органів внутрішніх справ України, пенсіонерів та ветеранів міліції вітав перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, заступник голови районної ради Роман Непотас, голова громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» Анатолій Стучинський.

Спочатку присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять міліціонерів, загиблих під час виконання службових обов’язків. Потім розпочалися привітання та вручення грамот та подарунків.

За активну життєву позицію, багаторічну та бездоганну службу в органах внутрішніх справ,  вагомий внесок у вихованні молодих працівників міліції на бойових і трудових традиціях старшого покоління та з нагоди відзначення свята, ветерани району були відзначені Грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також цінними подарунками.

«Від імені голови райдержадміністрації Юрія Маєвського та себе особисто, від усього серця щиро вітаю ветеранів органів внутрішніх справ зі святом та висловлюю щиру вдячність за довгі роки самовідданої праці, ваші знання і досвід. Ви – високий взірець для наслідування. Щиро зичу вам добробуту! Нехай доля дарує вам міцне здоров`я та достаток! Живіть довго, в мирі та щасті, благополуччі та при доброму здоров`ї!» – побажав ветеранам Петро Григорович.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2906 | Переглядів: 556Дата публікації: 14:21 20.12.2017
Версія для слабо- зорих