Відбувся семінар для працівників юридичних служб
Відбувся семінар для працівників юридичних служб

Поділитися новиною:

Відбувся семінар для працівників юридичних служб

21 грудня 2017 року, Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області проведено семінар з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій.

Метою проведення семінару є підвищення кваліфікації зазначеної вище категорії працівників. Участь у скайп-семінарі, від Теофіпольського району, взяла начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Галина Андрощук.

Учасники семінару заслухали виступи: начальника відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Пожалюк О.В. на тему: «Актуальні питання подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області», завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Жураковська Ю.А. на тему: «Дотримання Закону України «Про запобігання корупції» в частині фінансового контролю», начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кусмінська В.О. на тему: «Реалізація загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» місцевими державними адміністраціями», головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Гладкоскок С.В. на тему: «Аналіз типових порушень та рекомендації щодо їх усунення за результатами перевірок стану правової роботи в місцевих державних адміністраціях, їх структурних підрозділах» та провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у хмельницькій області Базилик Т.О. на тему: «Основні питання, які є предметом перевірки стану систематизації законодавства у територіальних органах міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях (їх управліннях, відділах)».

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2912 | Переглядів: 232Дата публікації: 11:33 21.12.2017
Версія для слабо- зорих