Круглий стіл «Будівничий храму української незалежності»
Круглий стіл «Будівничий храму української незалежності»

Поділитися новиною:

Круглий стіл «Будівничий храму української незалежності»

Теофіпольська ЦРБ інформує

26 грудня 2017 року, в читальному залі Теофіпольської центральної районної бібліотеки, відбувся круглий стіл  «Будівничий храму української незалежності», присвячений 80-й річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола. В’ячеслав Чорновіл – це непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот. Він і донині залишається стратегічним генієм українського національного самоусвідомлення, філософ дисидентства, людина вершинної суспільно-демократичної думки XX століття. Саме завдяки таким патріотам України наша країна стала державою суверенною, вільною, незалежною.

Розпочала захід бібліотекар Світлана Пархомець із розповіді про В'ячеслава Чорновола як лідера правозахисного руху, політичного і державного діяча. Бібліограф Лариса Кравченко підготувала інформаційну довідку «Людина свободи» про цікаві факти його  життя.

Для присутніх та користувачів бібліотеки бібліотекарі відділу обслуговування представили викладку літератури на дену тему. Тут можна більш детально дізнатися про період, коли він входив в Українську Гельсінську спілку, про діяльність Народного руху, який він очолював, та його праці.

Життя Чорновола – це приклад патріотизму та самопожертви в ім’я України. На прикладі його життя ми маємо виростити нове покоління українців.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2936 | Переглядів: 158Дата публікації: 13:34 26.12.2017
Версія для слабо- зорих