Відбулося засідання громадської ради
Відбулося засідання громадської ради

Поділитися новиною:

Відбулося засідання громадської ради

Участь у черговому засіданні громадської ради прийняли: голова райдержадміністрації Юрій Маєвський, представники громадських організацій, Теофіпольської селищної ради, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та секретарі. Вела засідання голова громадської ради при райдержадміністрації Ніна Киричок.

На засіданні громадської ради розглянуто наступні питання: про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації; перспективи розвитку районного осередку «Пласт» НСОУ та інші питання.

Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації проінформувала Майдан Мирослава Валентинівна – завідуючий сектором опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації.

Про перспективи розвитку районного осередку «Пласт» НСОУ проінформувала Мельничук Вікторія Вікторівна – член громадської молодіжної організації «Пласт» НСОУ.

Також, було розглянуто лист-відповідь Теофіпольської селищної ради щодо фінансування програми «Безпечне місто» Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, якою передбачено встановлення камер відеоспостереження в смт Теофіполь; фінансування на опалення будинку культури цукрового заводу; проведення ямкових ремонтів на перехресті вул. Шевченка та провулка Берегового, біля автостанції та в інших місцях, де це необхідно в смт. Теофіполь; упорядкування руху великовагового транспорту на перехресті біля магазину Вавітал та нанесення відповідної дорожньої розмітки; встановлення дорожнього знака «Зупинку заборонено» біля Приватбанку на  вулиці Небесної Сотні.

Голова райдержадміністрації Юрій Маєвський підвів підсумки засідання громадської ради, закликав громадські організації до співпраці з сільськими, селищними головами, установами та організаціями району.

 За підсумками проведення громадської ради прийнято відповідні рішення.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2949 | Переглядів: 180Дата публікації: 13:39 28.12.2017
Версія для слабо- зорих