Завершальна колегія райдержадміністрації 2017 року
Завершальна колегія райдержадміністрації 2017 року

Поділитися новиною:

Завершальна колегія райдержадміністрації 2017 року

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Маєвського відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації. В засіданні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, члени колегії районної державної адміністрації, голови сільських (селищних) рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, установ, організацій району, представник ЗМІ, громадськість.

На колегії райдержадміністрації було розглянуто наступні питання:  про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації по додержанню мінімальних гарантій в оплаті праці та підвищення її рівня; план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2018 року.

З першого питання про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації по додержанню мінімальних гарантій в оплаті праці та підвищення її рівня проінформувала Наталія Лебідь, начальник управління соціального захисту населення. Співдоповідачем по даному питанню була Валентина Грицаюк, заступник начальника - начальник Теофіпольського відділення об’єднаної державної податкової інспекції.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун ознайомила присутніх з основними положеннями плану роботи районної державної адміністрації на І квартал 2018 року. Зокрема, питаннями, які винесені на розгляд засідання колегії районної державної адміністрації; взаємодії з органами місцевого самоврядування; питання для вивчення з наступним інформуванням по них в оперативному порядку заступників голови райдержадміністрації; стан реалізації нормативно-правових актів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій; надання методичної і практичної допомоги виконкомам сільських, селищних рад району; щодо організаційно-масових заходів.

За результатами розгляду питань колегії Юрієм Францовичем було дано ряд доручень. Зорема, підготовки до виїзних засідань на територіях сільських та селищних рад у 2018 році; перевірки виконання ними делегованих повноважень; співпраці та взаємодії усіх соціальних ланок на території сільських та селищних рад; створення опорних шкіл на території району; залучення широкого кола громадськості у виїзних засіданнях райдержадміністрації.

За підсумками проведеної колегії прийнято відповідні розпорядження.

По завершенню колегії, учасники художної самодіяльності району привітали присутніх з наступаючими новорічними святами та Різдвом Хрестовим.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2950 | Переглядів: 191Дата публікації: 13:23 28.12.2017
Версія для слабо- зорих