Підсумовуємо прожитий рік
Підсумовуємо прожитий рік

Поділитися новиною:

Підсумовуємо прожитий рік

ДРАЦС інформує

Ось і добіг  кінця  2017. Він був насиченим, часто складним, сповненим викликів, але цікавим. І саме зараз, коли час підводити підсумки, варто озирнутися і переосмислити усе, що відбувалося. За скупими цифрами статистики народжень, смертей, шлюбів, розірвань шлюбу стоять не просто показники, тому що в документах, які складають працівники органів державної реєстрації актів цивільного стану -людські долі.

У Теофіпольському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану постійно працюють три оперативних працівники. Делеговані повноваження по державній реєстрації актів цивільного стану здійснюють виконавчі комітети однієї селищної та двадцяти двох сільських рад.

У 2017 році у нашому районі було зареєстровано 228 народжень.Для порівняння за 2016 рік Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та виконавчими комітетами Базалійської селищної та сільських рад зареєстровано 238 народжень.  До нашого відділу надійшли заяви від громадян, діти яких народились на тимчасово окупованій території України. Було виконано два  судових рішення про встановлення факту народження на окуповавній території України та одне рішення про встановлення факту смерті.

Найпоширенішими  чоловічими іменами у 2017 році були:Андрій, Олександр, Роман, Михайло, Дмитро, Павло. Дівчаток здебільшого називали Міланами, Анастасіями, Ангелінами, Софіями, Вікторіями. Серед рідковживаних імен батьки використовували такі імена, як Сава, Євангеліна, Евеліна, Тігран. 132 свідоцтва про народження було вручено безпосередньо у медичному закладі, де проводилися пологи-Теофіпольській районній центральній лікарні.  Тридцять дев'ять громадян змогли  скористатися також послугою по реєстрації місця проживання, яку їм запропонували працівники відділу. Найбіднішим  на народження у 2017 році був грудень.У цьому місяці у нашому районі народилося всього десятеро дітей: шестеро хлопчиків та чотири дівчинки.Найбільше народжень  у минулому році було зареєстровано Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану-163.По такій великій селищній раді як Базалійська, було зареєстровано  народження всього семи дітей. А по Великолазучинській, Карабіївській, Олійницькій та Шибенській сільських радах державна реєстрація народження взагалі не проводилась.

У минуло му році по нашому району було зареєстровано 454 смерті.У 2016 році- 458 смертей.Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано сімдесять вісім смертей.Виконавчим комітетом Базалійської селищної ради пбуло проведено 42 державні реєстрації смерті. Вражаючою статистикою є те, що  виконавчим комітетом Лідихівської сільської ради у минулому році було зареєстровано 25 смертей і тільки 2 народження.Виконавчим комітетом Гаврилівської сільської ради було зареєстровано 23 смерті і тільки три народження.Новоставецькою сільською радою було зареєстровано двадцять дві смерті, а проведено тільки 6 державних реєстрацій народження.Шибенською сільською радою було зареєстровано 27 смертей і не було жодної реєстрації народження.

На весільний рушничок у минулому році стало 136 пар. У 2016 році зареєстровано- 129 шлюбів.Традиційно скупим на шлюби був грудень минулого року.  Зареєстровано всього п'ять шлюбів,серед яких тільки у однієї пари наречених державна реєстрація шлюбу проводилась вперше.Найбільша різниця у віці наречених-двадцять один рік.
    

Сто  шлюбів  у 2017 році зареєстровано  Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану. Виконавчими комітетами Бережинецької, Борщівської, Волицької, Гаврилівської, Ільковецької, Карабіївської, Олійницької, та Шибенської сільських рад жодна реєстрація шлюбу не проводилась. По одному шлюбу було зареєстровано по Воронівецькій, Лідихівській, Кунчанській, Михнівській, Михиринецькій,Ординецькій,Турівській та Човгузівській сільських радах.По три шлюби зареєстровано у Базалійській, Волиця Польовій, Гальчинецькій та Поляхівській сільських радах.Шість шлюбів зареєстровано виконавчим комітетом Новоставецької сільської ради та вісім у Святецькій сільській раді.
    

Було зареєстровано десять розірвань шлюбу та виконано п'ятдесят вісім рішень судів про розірвання шлюбу.Стільки ж і у минулому році.
    

Дванадцятьом громадянам було  змінено прізвище або ім'я,чотири актових записи було поновлено.  У 2016 було зареєстровано вісімнадцять змін імені імені. П'ять актових записів було поновлено. Послугою на проставлення апостиля скористалося  9    осіб.У 2016 році на проставлення апостиля було прийнято 13 документів.

  
В кінці кожного року прийнято підводити підсумки року, що минає.     
Не тільки для того, щоб проаналізувати, що було зроблено, або не зроблено, за минулий рік, а й для того, щоб зрозуміти, як те, що закладено в цьому році позначиться на рік наступний. Адже нам то, жити завтра. І, жити, хотілося б, набагато краще, ніж учора.Хотілося б, щоб у наших квітучих селах все частіше грали весільні музики та лунав веселий сміх дітвори.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2965 | Переглядів: 157Дата публікації: 10:48 03.01.2018
Версія для слабо- зорих