Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського
Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського

Свято Хрещення Господнє – одне з найдавніших свят християнської Церкви

Зимове свято Хрещення є одним з найдавніших християнських свят, це улюблений усіма нами післяноворічний зимовий вечір. Хрещення знаменує появу на світ рятівника – Ісуса Христа, Сина Божого.

Під час хрещення, згідно Євангеліям, на Ісуса зійшов Святий Дух у вигляді голуба, а голос із небес сповістив про те, що був хрещений Син Божий. Вода здавна відома в релігійних колах як символ очищення, вона несе в собі життя для всіх живих істот на землі. Напередодні Водохреща, воду святять у всіх храмах та церквах. Також освячуватися можуть і водойми. Освячена вода вважається цілющою. Її можна пити протягом усього року – адже вона не псується.

У ополонках, висічених на Водохреща у формі хреста і освячення, можуть занурюватися всі бажаючі. Вважається, що таким чином дух людини очищується від всіх гріхів.

У цей день нехай у кожного з вас в душі знайдеться містечко для любові, теплоти і прощення! Свята вода нехай змиє тяжкий вантаж щоденних турбот і занепокоєння! Залиште чистоту своїх помислів і відкриту душу в низці нових щасливих днів цього нового, вже року, що настав! Я бажаю вам, щоб в цей прекрасний день дома ваші були відкриті для близьких і друзів.

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім! Христос охрещається! В Йордані!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                              Юрій Маєвський

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2979 | Переглядів: 121Дата публікації: 08:19 19.01.2018
Версія для слабо- зорих