Вітання голови райдержадміністрації з Днем Соборності України!
Вітання голови райдержадміністрації з Днем Соборності України!

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації з Днем Соборності України!

Шановні жителі Теофіпольщини! Щиро вітаю вас з Днем Соборності України! День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті вікопомні історичні події сформували підгрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. І сьогодні сотні-тисяч синів і доньок України відстоюють територіальну цілісність на Сході країни, волонтери і просто не байдужі громадяни.

Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки стане непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

Голова районної державної адміністрації                     Юрій Маєвський

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2981 | Переглядів: 124Дата публікації: 08:03 22.01.2018
Версія для слабо- зорих