Дороги району – у полі зору влади
Дороги району – у полі зору влади

Поділитися новиною:

Дороги району – у полі зору влади

Питання утримання в належному стані та ремонту доріг є надзвичайно важливим і вимагає постійного контролю. Усі ці питання стоять на постійному контролі у керівництва району.

5 січня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Маєвського, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського, голови районної ради Андрія Петринюка, начальника управління фінансів райдержадміністрації Олександра Сапуги, начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Людмили Сапуги, начальника філії «Теофіпольський райавтодор» Сергія Семенюка, відбулася робоча нарада по питаннях утримання та ремонту доріг в районі .

Юрій Маєвський наголосив, що на сьогодні стан покриття автомобільних доріг району є вкрай незадовільним. Вони вражені ямковістю чи іншими деформаціями (колійність, сітка тріщин тощо) та потребують негайного ремонту. Як зазначив, Юрій Францович, причина утворення таких пошкоджень – перевантажені фури, які часто нехтують встановленими правилами перевезення вантажу. Також, наголосив на необхідності оперативного вирішення даної проблеми, оскільки безпека руху на дорозі та попередження виникнення аварійних ситуацій є головним завданням на сьогодні.

Про ситуацію на автошляхах району доповів Сергій Семенюк. Зазначив, що дороги державного значення залишаються за Службою автодоріг у Хмельницькій області. Філія «Теофіпольський райавтодор» надалі є структурним підрозділом ДП "Хмельницький облавтодор". Договір на обслуговування державних доріг, що є на території Теофіпольського району, заключено. Автомобільні дороги загального користування місцевого значення перейшли із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (у регіоні – Служби автодоріг у Хмельницькій області) до сфери управління Хмельницької обласної державної адміністрації. Від 1 січня до 1 квітня 2018 року філією «Теофіпольський райавтодор» проводиться зимове обслуговування доріг: максимальне залучення очисної техніки на автошляхах, надання проїзду, забезпечення посипкою небезпечних ділянок автодоріг.

Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Юрій Маєвський, наголосив, що потрібно  спільними зусиллями з сільськими, селищними головами, сільгосптоваровиробниками району, напрацювати план заходів спрямованих на забезпечення та врегулювання проблемних питань, пов’язаних з утриманням в належному стані та проведенням ремонтних робіт на автомобільних шляхах району.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/2987 | Переглядів: 312Дата публікації: 14:43 05.01.2018
Версія для слабо- зорих