Привітали ювіляра
Привітали ювіляра

Поділитися новиною:

Привітали ювіляра

Теофіпольське управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє

Життя наше – як довга дорога. Дорога із перешкодами та криницями чистої води, напившись якої, маєш наснаги  йти  далі.  І якою буде дорога кожного з нас – сказати важко, у когось стежка буде хвиляста та недовга, а хтось проживе життя, майже у вікову межу. Такою людиною є Повх Степан Панасович, житель с.Немиринці, який 15 січня 2018 року відзначає свій 95-річний ювілей. Нині він є одним із найстаріших жителів Теофіпольського району.

На своєму життєвому шляху цей поважний чоловік побачив багато як радісних, так і сумних подій: Степан Панасович пережив голодомор та різні перебудови країни під час Другої Світової Війни, а у післявоєнні роки приймав участь у відновленні народного господарства. Але за всі ті тяжкі роки він зумів зберегти оптимістичний настрій та силу на довгі роки!

І ось сьогодні, разом зі своїми близькими, Степан Панасович приймав поздоровлення зі своїм 95-річним ювілеєм. Привітати ювіляра прийшли Воронівецький сільський голова Снігур Микола Іванович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лебідь Наталія Іванівна, директор територіального центру соціального обслуговування Голодрига Олександр Миколайович, від імені голови райдержадміністрації Маєвського Юрія Францовича побажали здоров`я, злагоди, благополуччя та миру над головою, вручили подарунки та квіти. В свою чергу ювіляр щиро подякував за вітання, слова вдячності висловила і  дочка Степана Панасовича, Галина Степанівна.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3024 | Переглядів: 286Дата публікації: 15:46 15.01.2018
Версія для слабо- зорих