Рівні права та можливості жінок і чоловіків обговорили на Теофіпольщині
Рівні права та можливості жінок і чоловіків обговорили на Теофіпольщині

Поділитися новиною:

Рівні права та можливості жінок і чоловіків обговорили на Теофіпольщині

16 січня 2018 року, в приміщенні районного центру зайнятості, відбулося засідання «круглого столу» на тему «Стратегії розширення участі жінок у політичних процесах». Мета семінару - ознайомлення присутніх з цілями та завданнями проекту, обговорення ситуації щодо представлення жінок в політиці на Україні, пропозиції створення міжфракційних груп «За рівні можливості» в радах різного рівня.

Кординатор проекту Національного Демократичного Інституту Міжнародних відносин в Україні Тетяна Баєва розповіла учасникам «круглого столу» про нові можливості та виклики – кадрову політику політичних партій, вирішення гендерних питань в Україні та Хмельниччині, різних громадах, можливості створення та реалізації нових проектів за підтримки Євросоюзу. Участь в обговоренні взяли 10 депутаток селищних, сільських рад, громадських діячок, працівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

Питання гендерної рівності багатоаспектне. Тому  учасники тренінгу обговорювали  гендерні стереотипи на ринку праці, гендерні аспекти виборчого законодавства, гендерну складову пенсійної реформи в Україні тощо. Тема обговорення стосувалася участі жінок в розвитку інфраструктури громад, в політичному та громадському житті. За даними статистики в розвинених країнах таких як Швеція, Німеччина в управлінській сфері працює більшість жінок ніж чоловіків. В порівнянні – в Україні, нині, в діючому уряді лише 3 жінки та 20 чоловіків, у Верховній Раді 12% жінок-депутатів із загальної кількості.

Учасники семінару обговорили можливості складання сучасних проектів, які можуть фінансуватися за участі європейських країн, обмінялися контактними даними.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3034 | Переглядів: 188Дата публікації: 16:16 16.01.2018
Версія для слабо- зорих