Обговорено важливі питання
Обговорено важливі питання

Поділитися новиною:

Обговорено важливі питання

Під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Маєвського, 17 січня 2018 року, проведено розширену робочу нараду, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського, керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун, заступника голови районної ради Романа Непотаса, керівників агроформувань, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів.

Розпочинаючи нараду голова райдержадміністрації ознайомив присутніх з порядком денним на який було винесено питання: щодо ремонту та утримання доріг місцевого значення, які з січня 2018 року передано до Управління регіонального розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації; профілактика занесення збудника Африканської чуми свиней на території району та стан біобезпеки свинного господарства; актуальні питання обслуговування жителів району в відділенні «Ощадбанку».

Зокрема, Юрій Францович зосередив увагу на питанню щодо ремонту та утримання доріг місцевого значення. Зазначив, що дороги у Теофіпольському районі знаходяться в досить незадовільному стані. Із початком нового року автомобільні дороги загального користування місцевого значення перейшли із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (у регіоні – Служби   автодоріг у Хмельницькій області) до сфери управління Хмельницької обласної державної адміністрації. Згідно попереднього аналізу 2,300 кв. м. державних автодоріг на території району є досить пошкодженими. Однією із причин руйнування доріг є великоваговий транспорт, яким перевозяться вантажі понад дозволених нормативів. Тому, як наголосив Юрій Францович, потрібно спільними зусиллями вирішувати дані питання. Сільгосптоваровиробникам району було запропоновано визначити відповідну суму на 1 гектар ріллі, які обробляються відповідними підприємствами, дані кошти перерахувати на асоціацію сільгосптоваровиробників і спрямувати на потреби ремонту автодоріг у районі.  Наступним обговорили питання щодо можливого улаштування майданчиків для встановлювання мобільного (пересувного) вагового комплексу з метою притягувати до фінансової відповідальності порушників.

Також, очільник району наголосив, що на найближчі три дні прогнозується значне погіршення погодніх умов, до чого потрібно підготуватися належним чином. Першому заступнику голови райдержадміністрації  Петру Вільшинському було дано доручення проаналізувати стан заключення договорів сільських, селищних рад з сільгосптоваровиробниками району на розчистку доріг у зимовий період.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва Людмила Сапуга проінформувала присутніх, що в результаті підписання актів приймання-передачі на баланс Управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації передано 811 автомобільних доріг загального користування місцевого значення, загальною протяжністю 5087,8 км.

Функції замовника на виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення виконуватиме державне підприємство "Служба місцевих автодоріг" згідно розпорядження №1258/2017-р від 04.12.2017р. Затверджений Статут державного підприємства  "Служба місцевих автодоріг".  Функціональне управління, координацію діяльності підприємства покладено на управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницкої ОДА. На 2018 рік для Теофіпольського району на середній та поточний ремонт доріг місцевого значення передбачено 12 млн.грн.  На експлуатаційне  утримання доріг 338 тис.грн.

Підсумовуючи розглянуте питання Юрій Маєвський наголосив, що наші дороги – це перша візитівка району, яку ми спільно можемо привести до ладу.

З короткою інформацією щодо актуальних питань обслуговування жителів району  в відділенні «Ощадбанку» виступила  начальник Теофіпольського відділення «Ощадбанку» Ірина Шуляк.

Про профілактику занесення  збудника Африканської чуми свиней на території району та стан біобезпеки  свинного господарства присутніх проінформував начальник Теофіпольського районного Управління Головного Управління Держпрод-споживслужби  в Хмельницькій області Павло Шевчук.

За усіма розглянутими питаннями прийнято відповідні рішення.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3044 | Переглядів: 208Дата публікації: 16:47 17.01.2018
Версія для слабо- зорих