«Про небезпеку під час сильних снігопадів, хуртовин та снігових заметів»
«Про небезпеку під час сильних снігопадів, хуртовин та снігових заметів»

Поділитися новиною:

«Про небезпеку під час сильних снігопадів, хуртовин та снігових заметів»

Теофіпольський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області інформує

Рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей при оголошенні штормового попередження:

1. Необхідно обмежити пересування автотранспортом та обирати залізничний транспорт.

2. Якщо ж виникла необхідність поїздки на власному автомобілі то перш за все потрібно обирати дороги Державного значення, які очищаються від снігових заметів в першу чергу.

3. Під час поїздки на автотранспорті необхідно забезпечити повний бак пального, мати з собою запас коштів, справний мобільний телефон з автомобільним зарядним пристроєм.

4. Під час руху на автомобілі не варто намагатися подолати снігові замети, необхідно зупинитися, укрити двигун зі сторони радіатора. Якщо є можливість, автомобіль потрібно встановити двигуном у навітряний бік. Необхідно періодично виходити із автомобіля, розгрібати сніг, щоб не опинитися похованим під заметом. Крім того, автомобіль, який не засипаний снігом – гарний орієнтир для пошукової групи.

5. При прогріванні автомобіля важливо не допускати проникнення в кабіну (кузов, салон) вихлопних газів, з цією метою важливо слідкувати щоб вихлопна труба не закупорювалась снігом.

6. Якщо у дорозі разом опинилося декілька чоловік (на декількох автомобілях), доцільно зібратися разом і використати один автомобіль як укриття.

7. Не можна виходити з будівель поодинці, виходьте лише у виняткових випадках. Повідомте членів сім’ї або сусідів куди ви йдете і коли повернетеся.

8. Якщо ви, пересуваючись пішки поза населеним пунктом, втратили орієнтир, зайдіть в перший будинок, що трапився на шляху, з’ясуйте місце вашого знаходження та дочекайтеся закінчення завірюхи.

9. Потрапивши в сніговий замет негайно сповістіть службу порятунку, за номером телефону - «101»

 

                 

Теофіпольський РС ГУ ДСНС

у Хмельницькій області

Дмитро Кадай

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3094 | Переглядів: 128Дата публікації: 08:16 25.01.2018
Версія для слабо- зорих