Колегія райдержадміністрації
Колегія райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Колегія райдержадміністрації

25 січня 2018 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, заступник голови районної ради Роман Непотас, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати, сільські та селищні голови району, представник ЗМІ

Розглянуто наступні питання: про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та основні напрями роботи у 2018 році; про стан здійснення заходів щодо профілактики гостроінфекційних хвороб тварин на території району; звіт про роботу завідувача сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сторожук Г.І. за 2017 рік.

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та основні напрями роботи у 2018 році проінформувала Валентина Жилюк – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації. Зокрема, Валентина Сергіївна зазначила, що завдяки проведеній роботі протягом  2017 року органами  виконавчої влади та  місцевого самоврядування  у співпраці з бізнесом та громадськістю на Теофіпольщині  вдалося забезпечити стабільну роботу підприємств реального сектору економіки та позитивну динаміку розвитку  різних сфер суспільного життя.

За останні роки зберігається позитивна динаміка щодо реалізації  продукції промислових підприємств району. Не виняток  і  2017 рік. Обсяг реалізації  за звітний період склав  2 088,0   млн.грн., темп росту порівняно з 2016 роком становить  123,7%, приріст склав  400 млн. грн.

За 2017 рік виробництво валової продукції по сільськогосподарських підприємствах в порівняльних цінах 2010 року становить 449, 7 млн.грн., що менше проти 2016 року  на 13, 5 млн. грн., або на  2,9%. Продукція тваринництва  знизилась  на 11,4%, рослинництва зросла  на 1,0%.

В 2017 році підприємствами та організаціями району освоєно 532,0 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 65 %  більше до 2016 року та є найбільшим показником за останні роки. В розрахунку на одного жителя району це  становить 20 тис. грн.    

Найбільше інвестицій вкладено новоствореним підприємством ТОВ "Теофіпольська енергетична компанія", яким у селищі цукровиків у 2016 році було розпочато будівництво біогазової установки по комплексному виробництву електричної та теплової енергії з біогазу.

Першу чергу будівництва потужністю 5,1 МВт/год введено в дію 22 грудня 2017 року, створено 22 нових робочих місця. Другу чергу передбачено ввести в дію в першому  півріччі 2018 року. Потужність другої черги –10,5 МВт/год.

Станом на 01 січня 2018 року до загального та спеціального фондів бюджету району за рахунок усіх джерел надійшло 333,6 млн. грн. доходів, з них податків та зборів  82,3  млн. грн.

В районі постійно проводиться робота щодо забезпечення своєчасної виплати  заробітної плати, недопущення  заборгованості та підвищення її рівня працівникам підприємств, установ та організацій району.

Основними пріоритетами та завданнями  на  2018 рік є:

- наповнення бюджету району;

- забезпечення соціальних стандартів;

- проведення комплексу сільськогосподарських робіт;

- будівництво та ремонт доріг;

- проведення заходів по енергозбереженню;

- забезпечення 100% оплати за спожиті енергоносії;                            

- утримання закладів соціальної сфери;

- залучення інвестицій в економіку району;

- благоустрій населених пунктів та інші заходи.

По розгляду даного питання співдоповіли заступник головного лікаря Теофіпольської ЦРЛ Ольга Ковтуняк, головний лікар Центру первинної медико – санітарної допомоги Олена Кравчук, начальник відділу агро-промислового розвитку   райдержадміністрації Олександр Бронетко.

Наступним було розглянуто питання про стан здійснення заходів щодо профілактики гостроінфекційних хвороб тварин на території району, по якому проінформував начальник Теофіпольського районного управління Держпродспоживслужби в  Хмельницькій області Павло Шевчук. Павло Федорович зазначив, що спеціалістами управління ветеринарної медицини в Теофіпольському районі проводиться відповідна робота щодо захисту тварин та населення від збудників  хвороб тварин, забезпечення надійних та ефективних заходів  ліквідації спалахів хвороб тварин, здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, впровадження у практику та широкого застосування досягнень наукової і практичної ветеринарної медицини.    На території Хмельницької області, за останні роки  зареєстровано 6 випадків АЧС, з яких один на території Теофіпольського району.

Дане захворювання було зареєстроване в серпні місяці 2017 року на свинофермі філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП»  с.Коров'є. Діагноз встановлено Випробувальним  центром  державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи відповідно до звіту про результат дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 006448 п.м./17  від 11.08.2017 року.

Проведено засідання ДНПК при Хмельницькій ОДА та при Теофіпольській РДА та розроблений план заходів з ліквідації збудника АЧС.

Слід відмітити, що на території району було організовано 5 груп по обстеженню дворогосподарств зони захисту і зони нагляду з метою уточнення кількості поголів’я свиней та  проведення їх постійного клінічного огляду.

Так, в зоні захисту  проведено обстеження 1131  дворогосподарств та оглянуто 1106 голів   свиней в 431 дворогосподарствах.  В зоні захисту проведено повторне клінічне обстеження свиней в 4808 дворогосподарствах, при цьому оглянуто  9950  гол. свиней.

 З метою упорядкування торгівлею живими тваринами та м’ясом з них, продуктами тваринного походження, в  зоні захисту проведено перевірку 61 магазину з реалізації продуктів харчування тваринного походження та 48 закладів харчування, а також агропродовольчий ринок.

Крім цього, проведено профілактичне щеплення всіх сприйнятливих тварин в дворогосподарствах жителів с.Гаївка  де щеплено ВРХ-507гол., коні-23 гол., ДРХ -33гол.

З метою профілактики захворювання тварин на сказ за звітний період спеціалістами ветеринарної медицини району було щеплено проти сказу         5 083 собак та 4 081 кота.

З метою утримання епізоотичного благополуччя в районі за звітний період проведено 83258 лабораторних досліджень по 56 основних захворюваннях тварин, 235 330 профілактичних щеплень та обробок по 32 захворюваннях тварин і птиці.

Значну увагу було приділено дослідженню ВРХ на туберкульоз, де по всіх категоріях господарств проведено 27 060 досліджень.

Важливу роль в профілактиці інфекційних хвороб відіграє дезінфекція, яка спрямована на  розрив епізоотичного ланцюга – від джерела інфекції до сприйнятливого організму. В районній державній лікарні ветеринарної медицини функціонує два автомобілі «ДУК», які використовуються для проведення дезінфекції в тваринницьких приміщеннях.

В минулому році дезинфекції було піддано 188 об’єктів загальною площею 346 470 м2 ; із них профілактичній дезинфекції піддано 165 об’єкти площею 184 940 м2; вимушеній - 23 об’єкти площею 161 530 м2 . Профілактичній дезінфекції піддавались всі тваринницькі приміщення для утримання ВРХ, свиней та інші  об’єкти, підконтрольні державній службі ветеринарної медицини.  

Завдяки проведенню всіх вищеперерахованих заходів, епізоотичне благополуччя в районі підтримується на належному рівні. 

Звіт про роботу завідувача сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сторожук Г.І. за 2017 рік присутніх проінформувала завідувач сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації Галина Сторожук. Галина Іванівна зазначила, що Центр надання адміністративних послуг Теофіпольської районної державної адміністрації утворено розпорядженням голови Теофіпольської районної державної адміністрації від 19.07.2013 року №170/2013-р як постійно діючий робочий орган районної державної адміністрації з метою забезпечення надання адміністративних послуг в Теофіпольському районі та створення доступних і зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг, запобігання проявам корупції під час надання адміністративних послуг.

У своїй роботі Центр керується Конституцією України, Законом України «Про адміністративні послуги», розпорядженням Кабінету Міністрів України №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

 Відповідно до вищевказаного розпорядження КМУ №523-р упорядковано перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. Кількість видів адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, становить 136 одиниць (у тому числі ДДХ – 36). Розроблено інформаційні та технологічні картки, зразки заяв.

Роботу Центру забезпечують 4 адміністратори.

Надання адміністративних послуг через ЦНАП передбачає формат отримання послуг через адміністратора або безпосередньо суб’єктом надання адміністративних послуг у приміщенні ЦНАПу.

В приміщенні Центру надання адміністративних послуг знаходяться Сектор з питань державної реєстрації райдержадміністрації та кадастрові реєстратори Відділу у Теофіпольському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, що покращує надання адміністративних послуг суб’єктам звернення.

З коротким інформаційним повідомленням виступив військовий комісар Теофіпольського  районного військового комісаріату Василь Кубін.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні розпорядження.

 

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3102 | Переглядів: 207Дата публікації: 15:55 25.01.2018
Версія для слабо- зорих