Відбулася координаційна нарада правоохоронних органів
Відбулася координаційна нарада правоохоронних органів

Поділитися новиною:

Відбулася координаційна нарада правоохоронних органів

Про стан протидії злочинності, зміцнення законності та правопорядку на території Теофіпольського району, зокрема її організованим проявам і корупції, за наслідками роботи впродовж 2017 року говорили на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, яка відбулася сьогодні, 31 січня 2018 року.

У приміщенні Старокостянтинівської місцевої прокуратури смт Теофіполь за участю першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулася координаційна нарада правоохоронних органів щодо стану протидії злочинності, зміцнення законності та правопорядку на території Теофіпольського району.

Також участь в засіданні прийняли: начальник відділу прокуратури Хмельницької області Валерій Мушинський, заступник голови Теофіпольської районної ради Роман Непотас, заступник начальника – начальник слідчого відділення Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Олександр Савчук. З доповіддю про стан законності та криміногенної ситуації в районі, ефективність запобігання й протидії злочинності та корупції, заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Ігор Барахтенко.

У 2017 році, завдяки вжитим скоординованим заходам, правоохоронних органів вдалося зменшити кількість скоєних умисних вбивств, злочинів проти громадської безпеки, правосуддя, проти особистих прав і свобод людини та громадянина. Збережено тенденцію до зниження кількості кримінальних правопорушень, скоєних особами, які раніше їх вчиняли. Учасники заходу відмітили, що організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою наради, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян у поточному році.

На нараді обговорено питання захисту інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища, земельних і лісових ресурсів, законності використання бюджетних коштів, профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень.

Присутні обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення з метою ефективної протидії злочинності та забезпечення законності і правопорядку на території району.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3146 | Переглядів: 195Дата публікації: 13:46 31.01.2018
Версія для слабо- зорих