Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського
Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх воїнів - інтернаціоналістів. Нині, у 29-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але скроплена сльозами відчаю і туги, обмита кров’ю своїх жертв, живе та війна і до нині в серцях людей, що прокляли її на віки вічні. Час не в змозі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі дітей України, долею одягнуті у солдатські шинелі.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети.

Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, які живуть сьогодні, з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Своїм життям Ви показали приклад мужності для кожного з нас. За Вашими плечима – бойові дії на далекій не нашій землі,  виконаний військовий обов’язок того часу, мужність та відданість.

Бажаю Вам, сім’ям Ваших загиблих друзів, усім Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, добробуту й злагоди, щасливого майбутнього, а головне – мирного неба над головою та Божої ласки! 

З повагою

Голова райдержадміністрації                                                            Юрій Маєвський

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3155 | Переглядів: 108Дата публікації: 08:10 15.02.2018
Версія для слабо- зорих