Проведено правове навчання
Проведено правове навчання

Поділитися новиною:

Проведено правове навчання

На виконання пункту 5.1.14 Регламенту Теофіпольської райдержадміністрації проведено правове навчання з підготовки, вивчення та узагальнення нормативно-правових актів працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

25 січня 2018 року проведено правове навчання під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун у якому взяли участь: керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники апарату районної державної адміністрації.

На порядок денний засідання виносилися питання: про поширення на голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників дії Закону України «Про запобігання корупції»; про унеможливнення нарахування надмірних премій; про підписання президентом Закону щодо виключення із українського законодавства та вжитку терміну «інвалід»; про початок подання декларацій; про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році (Постанова КМУ від 25.01.2018 №24); інформаційне  повідомлення: Про скасування лікарняних чиновникам. По всіх питаннях порядку денного присутніх проінформувала начальник юридичного відділу апарату адміністрації Галина Андрощу. Також вона дала відповіді на поставлені запитання.

Підсумки навчання підвела Олена Володимирівна, наголосивши про дотримання працівниками райдержадміністрації вимог чинного законодавства стосовно розглянутих питань.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3157 | Переглядів: 133Дата публікації: 13:51 25.01.2018
Версія для слабо- зорих