Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

1 лютого 2018 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалися питання: про надання дозволу на  продаж  1/3 частки квартири; про надання дозволу на реєстрацію права власності земельної ділянки яка розташована в межах населених пунктів Святецької сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області; про зняття з обліку дітей які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації як такі що перебувають в складних життєвих обставинах в зв’язку із зміною місця проживання (доповідач начальник служби у справах дітей Федорчук О.В.).

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3163 | Переглядів: 140Дата публікації: 12:08 01.02.2018
Версія для слабо- зорих