У Теофіполі працювала робоча група облдержадміністрації
У Теофіполі працювала робоча група облдержадміністрації

Поділитися новиною:

У Теофіполі працювала робоча група облдержадміністрації

1 лютого 2018 року в райдержадміністрації відбулося виїзне засідання робочої групи облдержадміністрації з питань аналізу стану виконання райдержадміністрацією основних галузевих повноважень

Теофіпольський район відвідала робоча група у складі представників департаментів (агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів; освіти і науки; охорони здоров’я; економічного розвитку, промисловості та інфраструктури; соціального захисту населення; фінансів), управлінь (інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю; з питань цивільного захисту населення; культури, національностей, релігій та туризму), відділів (загальний, організаційний; юридичний; контролю; фінансово-господарського забезпечення; взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи; роботи із зверненнями громадян; сектор забезпечення доступу до публічної інформації) облдержадміністрації.

Очолив групу керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Юрій Бирка.

На підсумковій нараді обговорено як питання діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації так і основні питання життєдіяльності району: розвиток інфраструктури району; розвиток соціально-трудових відносин; економічного потенціалу району; інвестицій; сільського господарства; використання трудових ресурсів та зайнятості населення; торгівлі та промисловості.

За результатами перевірки було відзначено позитивні моменти у діяльності структурних підрозділів та проблем, які потребують вирішення.

Голова Теофіпольської райдержадміністрації Юрій Маєвський надав конструктивні пояснення на поставлені запитання. Охарактеризував свою річну діяльність, розповів про досягнення та здобутки. Висловив своє бачення змін в районі, акцентував увагу на консолідації зусиль та розвитку взаємовідносин з агроформуваннями району, співпраці з місцевим самоврядуванням. Юрій Францович зазначив, що завжди відкритий до діалогу та конструктиву. Закликав представників робочої групи до неупередженого ставлення в процесі аналізу результатів діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації та подякував за надану методично-роз’яснювальну допомогу.

Підводячи підсумки, Юрій Ігорович, повідомив, що за результатами перевірки буде складено довідку та дано час на усунення недоліків. Аналогічні перевірки буде проведено по всіх районах області.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3174 | Переглядів: 288Дата публікації: 20:52 01.02.2018
Версія для слабо- зорих